Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhességi teszt. Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességi teszt. Szerintetek hihetek neki?

Figyelt kérdés
14.én kellett volna megjönnie, de ma még semmi. szerdán este és csütörtökön is csináltam tesztet, negatív lett mind. De lehetséges h az első teszt még korai volt a másodikat úgy kaptuk. Kb 1 éves. Lehetséges h már lejárt és rossz eredményt mutat?
2011. szept. 23. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vmi konkrét választ vártam.
2011. szept. 23. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

renszeresz a menzeszed? védekeztetek?

az egy éves teszt dobozán is rajta van a lejárati dátum

amúgy 99%-os a teszt, de ha 9-10 körül estél teherbe, akkor bőven mutathat még negatívot, annak ellenére, hogy terhes vagy


ha nem jön meg 30-dikáig, akkor tesztelj újra és eredménytől függetlenül doki

2011. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van több ezer! Ne legyél lusta! Böngéssz!
2011. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
szerintem a terhesséi tezst is lejár valamikor.. de szerintem jól müködhetett ha többet is csináltál várj még pár napot és vegyél egy új tesztet de nem hiszem hogy terhes vagy, nemolyan könnyű teherbe esni.. 14.-én kelett volna megjönnie neked akkor már több mint egy hetet késett kiszokott máskor is maradni vagy késni mert ha általába napra pontosan jön meg leeht hogy tényleg van valami a háttérben ha rendszerteelen amúgyis akkor nemhiszem..
2011. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát eddig max 3 napot késett. De ezt már kicsit soknak tartom. És a hasam se fáj se semmi olyan jel nincs, h megjöjjön. És ez aggaszt a legjobban. el akartam menni tegnap dokihoz, de persze az nem rendelt, legközelebb csak egy hét múlva lesz.
2011. szept. 23. 22:32
 7/9 A kérdező kommentje:
De ezek a tesztek már a pár naposat is kimutatják nem? vagy még azért tévedhet? Kétségbe vagyok esve.
2011. szept. 23. 22:32
 8/9 anonim ***** válasza:

mi az, hogy eddig max 3 napot késett? hány éves vagy? hány napos a ciklusod?


igen van olyan teszt, ami pár napos terhességet kimutat - a terhesség a beágyazódással kezdődik, a megtermékenyítés utáni 7-10 napon kezdődik a beágyazódás - a spermiumok akár 4-5 napig is életben maradnak, tehát akár az aktus utáni 4-5. napig is létrejöhet a megtermékenyítés

2011. szept. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodj meg várd meg míg a doki rendel szépen maximum annyit tehetsz hogy veszel egy tezstet pár nap múlva lehet hogy még túl korai a terheséged és nem mutatja ki a teszt ne ess pánikba
2011. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!