Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretkeztunk parommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeztunk parommal, vedekeztunk de az ovszer kiszakadt es egy keves sperma belem ment. Meg csak par ora telt el az aktustol, holnap reggel vennek 72-oras tabit, hogyan kell beveni?

Figyelt kérdés
Mind a 2tot bekell? Es kb. menyire megbizhato vagyis 10% higy nem leszek terhes utana? Es kb. menyire kerul? Valaszoljatok pls. Nagyon felek. es muszlay elote orvos felirva?
2009. ápr. 26. 20:50
 1/8 A kérdező kommentje:
maskulonben melyek a mellekhatasai?
2009. ápr. 26. 20:52
 2/8 A kérdező kommentje:
hupsz elrontotam 100%* a 10 helyet
2009. ápr. 26. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Elvileg csak az ügyeletes háziorvos írhatja fel.

Ne félj, látott ő már durvább eseteket is, nem fog rajtad meglepődni... :)

Viszont siess, mert minél hamarabb veszed be, annál magasabb a hatásfoka!!!

És vidd magaddal a párodat is, mert úgy tudom, őt is kérdezgetik dolgokról.

2009. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
85% a hatása, rá van írva. De ez attól is függ, hogy hányadik napon vagy. Szerintem nem lesz gond! Tinédzser ambulanciára kell menni, megmondod, hogy esemény utánit akarsz, felírják, max kérdezget 1-2 dolgot (mikor jött meg utoljára), aztán kiválthatod (célszerű a kórház gyógyszertárában mert nem lehet kapni mindenhol). Attól függ milyet ír fel a doki, van amelyikben csak 1 tabletta van. Minden rá lesz írva a tabletta tájékoztatójára, olvasd el! Utána pár óráig nem szabad hányni és hasmenésnek lennie. Lehet, hogy vérezni fogsz tőle enyhén pár napon belül, utána elvileg rendesen megjön. De lehet, hogy késik kicsit. 2-3 hét múlva csinálj tesztet!
2009. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Miért kérdezgetnék a fiút??:O Jaj már... Elmész (szerintem inkább lánytesót vagy olyat vigyél magaddal, aki már volt nőgyógyászaton és megnyugtat), lehet, hogy be kell jelentkezned (nem vicc, én mondtanm reggel, hogy sürgős, mondták akkoris be kell és délután vissza kellett mennem, de nyugi időn belül vagy bőven). Vigyél TB kártyát, el ne felejtsd! Meg 5000en felül van a tabletta. Szóval bemész, annyit mondassz, hogy esemény utánit szeretnél és fel fogják írni, ha a doki lenéző, akkor megmondod, hogy kiszakadt. De ilyen nem fog előfordulni, hiszen orvos. Nem fog kérdezgetni, más nem is kell hozzá, csak te és a TB kártyád!
2009. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem barátnőmmel esett meg ilyen, és ott ez történt. lehet, hogy csak alapos volt az orvos, de egyetlen ilyen esetet ismerek ez alapján írtam.
2009. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Háziorvos vagy nőgyógyász írja fel és 4-5 ezer körül van az ára. 84-85% a hatékonysága és van olyan amiben két tabletta van (14 óra különbséggel kell bevenni) és olyan is amiben csak egy. A doki úgyis el fogja mondani, hogy és mikor kell bevenni, meg rajta van a betegtájékoztatón is, azt mindenképpen olvasd el.
2009. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez tök jó amiket leírtatok!sokat segít nekem is, mert velem ugyanez van! csak még annyi bajjal,hogy 3 hete volt abortuszom. szóval a hormonjaim eléggé felborultak, és a terhességmegszakítás után iszonyú könnyen teherbe lehet esni. Na és már a párommal létesítettem szexuális kapcsolatot, védekeztünk, ám kiszakadt, hasonló esetben! énis ilyen 72 órással próbálkozzak?? vagy van másféle pár napon belüli találmány amit tudnátok ajánlani??! előre is köszi.
2009. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!