Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az új gyógyszertől tapasztalok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új gyógyszertől tapasztalok valami mellékhatást? Segítség!

Figyelt kérdés
Tegnap tudatosultam a hírrel (a gyógyszertárban!), hogy a jól bevált gyógyszeremet (Symicia - ezzel nem volt semmi bajom, nem híztam tőle, és még a pattanásaim is eltűntek :), kivonták a forgalomból. A gyógyszertáros nő adott egy másikat (Yasminelle), elmondása szerint teljesen ugyan az, mint a Symicia, csak más gyártó gyártja. Ez igaz? Lehetséges, hogy ettől elhízom, vagy más mellékhatása lesz?
2011. szept. 28. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

"A gyógyszertáros nő adott egy másikat (Yasminelle), elmondása szerint teljesen ugyan az, mint a Symicia, csak más gyártó gyártja. Ez igaz?"


Nem, a gyógyszerész egy szakképzetlen hülye, akit csak odaraktak dísznek, itt meg igazi orvosok és gyógyszerészek ülnek.


Komolyra fordítva a szót: Mégis mi a büdös francért hazudott volna? Egyébként magad is meggyőződhetnél arról, hogy ugyanaz: Előveszed szépen a régi tabit betegtájékoztatóját (ha nincs meg, akkor interneten beírod a keresőbe, hogy "symicia betegtájékoztató"), majd előveszed az újat, kikeresed a hatóanyagot és összehasonlítod. Nagyon bonyolult, mi?:)


Ha az új tablettában nincs vmi olyan vivőanyag, amire érzékenyen reagálsz, akkor nem lesz mellékhatásod ettől se, mivel UGYANAZ.

2011. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó nagy gyökér vagy :DDDDDD
2011. szept. 29. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem én vagyok itt a gyökér. Mellékesen egy elég érthető és értelmes választ adtam a kérdésedre, szóval akár meg is köszönhetted volna.
2011. szept. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!