Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer méret? (nemtudom)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer méret? (nemtudom)

Figyelt kérdés
Néztem,hogy méretezve vannak az óvszerek(52mm,54mm,etc)akkor ez azt jelenti,hogy akire jó pl az 54-es, akkor arról már az 56-os leesik és nem jó?Mivel néztem és elég kevés az ilyen 52-es 54-es méret és nem mindegyik félében van...
2011. okt. 1. 22:32
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Még a fejedre is rá tudod húzni akármelyiket, nem értem, miért olyan fontos ez a méret dolog. Akit nagyon zavar, hogy szorítja, annak van nagyobb átmérőjű, de kétlem, hogy bárkit zavarnia kéne ennek.
2011. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem arról van szó,csak én se értem...52es szorítja a páromat,de nem vészesen 54es pont jó,de 56-os meg már nagy lenne és leesne róla?nem értem...
2011. okt. 1. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Az csak névleges méret b@szki... Ugyan mérd már meg annak az óvszernek a valós átmérőjét... Messze nem lesz 52-54mm... Ez kb annyit tesz, hogy ennyire nyújtható. Ha tovább nyújtod, már szorítani fog.


Egyébként meg nem kérdezni kell hanem kipróbálni :D

2011. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben,azért köszönöm,hogy elfecséreltél,egy hülye kérdésre 3 percet:D
2011. okt. 1. 23:07
 5/7 anonim válasza:
az ovszer naon nyúlikxD a kezedre se lenne nagy
2011. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akinek nagy mérete van annál van inkább jelentősége, mert igenis egy 54-es szorít, de egy 56-os már nem és kénylemes, de márkában is vannak eltérések.Próbálj ki több félét Neked melyik a kényelmes és használj olyat később.
2011. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsi a párod próbálja ki...most láttam:D
2011. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!