Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Várhatóan mikor fog helyreálln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várhatóan mikor fog helyreállni a hormonrendszerem fogamzásgátló tabletta abbahagyása után?

Figyelt kérdés
Yasminelle-t szedek, de szeretném letenni, mert több a hátránya mint előnye... Mikor fog megjönni a menstruációm? És mire számíthatok?
2011. okt. 3. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

2-3hónap míg minden rendeződik,én is azt szedtem évekig, és nyáron hagytam abba babavárás miatt.

próbálj ki esetleg más gyógyszert!

2011. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyéni. Vkinek azonnal beáll, az abbahagyás utáni első menzesz már időben jön. Van, akinek pár hónap kell. És sajnos olyan is van, akinek nem is áll helyre...
2011. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kinek hogy.Valakinek hónapok valakinek évek.Azt jó ha tudod, hogy annyi idő alatt tisztul ki a szervezetedből ez a méreg ahány évig szedted.Tehát ha 3 évig, akkor 3 év alatt megy ki teljesen.Jó, hogy abbahagytad.Nem ártana egy nagyobb méregtelenítés a májad regenerálása érdekében.
2011. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ez a több éves nagy butaság. Maga a hatóanyag az nagyon gyorsan kiürül. Ha nem ürülne ki, akkor még a szedés után is hatna. De nem hat.

Csak bezavarja a hormonrendszert, ami teljesen egyéni, hogy mennyi idő alatt áll helyre. Vkinek azonnal, vkinek sose.

2011. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!