Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lyndinette 20-as fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lyndinette 20-as fogamzásgátló + elmaradt menstruáció?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a harmadik levelet. Az első kettőnél mindig megjött a 4. vagy a 3. napon. Mindjárt vége a 4. napnak és még semmi. Augusztus végén voltam együtt a párommal utoljára, nem ment el bennem egyszer sem. Szeptemberben megjött a menzeszem, de most nem értem hogy miért nem és kezdek aggódni. Nem is a terhesség miatt, hanem inkább hogy ha nem jön meg, akkor az normális?
2011. okt. 4. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:

H nem jön meg szünetben egyáltalán, akkor teszt. Ha negatív, kezdd el a következő levelet. Ha a következő is elmarad, akkor orvos.

De a 4. napon nem kell pánikba esni. Vszínűleg meg fog jönni vmelyik nap. Feleslegesen fested az ördögöt a falra.

2011. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne izgulj, mert annál tovább fog késni. nekem sosem szokott, aztán mikor 1x késett, annyira szétidegeskedtem magam, hogy egy hetet is csúszott. de aztán megjött:)
2011. okt. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2011. okt. 5. 07:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezt a foggátlót szedtem, én a 3. levél után hagytam abba a szedését mert 2 számmal nagyobb ruhákat kellett vennem, annyira meghíztam (képzeld szétszakadtak a gatyáim mikor felvettem...). meg migrénem is lett (ami a gyógyszer abbahagyása után elmúlt és soha nem jött vissza).

nekem 1x csúszott egy napot, amikor kimaradt egy szem és utána másnap pótoltam. egyébként megjött rendesen.

tesztelhetsz ha nagyon idegeskedsz miatta, de szerintem csak a hormonok miatt késik...

2011. okt. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

07.46-hoz szól a kérdésem: és elkezdtél mást szedni? vagy elvetette a fogamzásgátló tablettát teljesen mint védekezést? Én is ezt szedem, most már néhány éve. És ugyan ez a gondom, hogy olyan lettem, mint egy zsírdisznó, és nehezen is szabadulok meg a kilóktól, mert a tabi megfogja a kilókat. Félek váltani, mert ha attól is megint hízok az már elviselhetetlen lenne...


bocsi az off-ért

2011. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mivel mindegyiknek van valami mellékhatása (és aki mondjuk fejfájós annak pl mindegyiktől fog fájni a feje, ezt több nőgyógyász állítja), szóval én már a szenvedés miatt sem. és nem mindenki bírja. az én szervezetem már néha imunis is egyes gyógyszerekre, vagy durva mellékhatásokat produkál, mert kiskoromban csak gyógyszerrel tömtek és már kikészült a szervezetem. tehát nekem a foggátlót egy méreg, vagy igazából semmire se jó.

természetesen egészséges embereknél más a helyzet.

bocs az offért.

én azt tanácsolom, hogy érdemes váltani akinek csak 1-2 kifogása van a jelenlegivel. nekem már másfél hónap után olyan hízás és fejfájás volt, hogy még az apranax se segített és aludni nem tudta éjszaka. de végig szedtem a 3 levelet, hogy elfogyjon ha már megvettem...

2011. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!