Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyász hogy vizsgál meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyász hogy vizsgál meg h eldöntse milyen fogamzásgátló kell?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól írnak fogamzásgátlót???
2011. okt. 5. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy milyen fogamzásgátlót ír fel, az attól függ éppen mi a divat és melyiket ajánlják neki a gyógyszerügynökök. A Te egészséged számára másodlagos. Hogy hány éves kortól írják nem tudom, talán 16. legalább is nekem anno felírták, most nem tudom hogy van.
2011. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 napietus ***** válasza:
általában amikortól beállt a ciklus. vért vesz és a laboreredmények alapján dönt. meg fogja kérdezni, volt-e a családban gyógyszerérzékeny, daganatos beteg, trombózisra hajlamos, illetve te magad tudsz-e ilyen betegségedről. van-e migréned, milyen más gyógyszereket szedsz, dohányzol-e.
2011. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
14 éves kortól már fölírja és csak megvizsgál! Barátnömnek 2éve így volt,szerintem most sincs máshogy...
2011. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 napietus ***** válasza:
utolsó, leliiksmeretes orvoshoz kell járni.
2011. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

napietus.blog.hu-nak


Ezt kifejtenéd bővebben??

2011. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dokitól függ, hogy mikortól írják fel. A normálisabbak 18 felett, és csak akkor, ha legalább két éve szabályos vérzése van vkinek. Az idiótábbak akár 14 évesen is.


Az, hogy mit ír föl, szintén orvosfüggő.

Van, aki az alapján dönt, hogy melyik a legújabb, vagy épp azt írja, amelyik a legtöbb nőnek beválik.


A normális doki alaposan kikérdez (ciklusról, betegségekről, családban előforduló bajokról, van-e migréned vagy egyéb problémád), megtekint (az alkatból tud következtetéseket levonni, hogy neked épp milyen hormontartalmú tabletta lehet megfelelő), elküld vérvételre, hogy megnézze a májfunkcióid, végez rákszűrést.


De egyébként az orvos azt írja fel, amely nagy vszínűséggel számodra a legjobb. De nem tudhatja előre, hogy neked éppen milyen bajaid lesznek tőle.

2011. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felnyúl az ujjával, kenetet vesz, trombózis kozkázatát vizsgálja stb.De manuális vizsgálat kell.
2011. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szőnyeg andrea válasza:
én ma voltam orvosnál meg vizsgált vettem tesztet is de hányingerem van ég a gyomróm meg alhasam fáj ez mit jelent?
2013. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szőnyeg andrea válasza:
sya engem meg vizsgált az orvos meg is ultrahangozott de azt mondta nem vok terhes pedig görcsöl a méhemnél meg derekam is fáj vettem tesztet egy csik volt meg egy halvány tegnap is meg néztem a tesztet az egy volt de halvány! akkor terhes vok?
2013. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!