Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül elköttetni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül elköttetni az ondóvezetéket?

Figyelt kérdés
nem akarok több gyereket, mennyibe kerül? fizetem a tébét. hány napig kell a műtét után pihenni?
2011. okt. 6. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Nem jó ötlet. Egy idő után túlnyomás keletkezik, és felrobbansz.
2011. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor védekezettek szerintem ez a legrosszabb megoldás, főleg ha megnézed milyenek a magyar orvosok véletlen a péniszedből vaginát csinálnak..
2011. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
16%
Első válaszoló téved nem robbansz fel hanem a heréid megduzzadnak 6X akkorára és egyszer csak minden testnyílásodon ondó fog folyni.
2011. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

kb 120-150 ezerbe kerül,hasonlóan a női petevezeték elkötéshez.

Persze a nőknek ingyen is megcsinálják 3. szülés után.

TB NEM támogatja ezért kerül ennyibe.

Ambulánsan csinálják az urológián,előzetes vizsgálatok után.

Persze van elbeszélgetés is,hogy biztos hogy akarod-e?

Utána kapsz fél év gondolkodási időt,és ha még mindig akarod,akkor újra visszamész,és kitöltöd a papírokat,meg befizeted a csekket.

Lábadozás szerintem nem sok idő,de biztos,hogy fájdalommal,here duzzanattal jár.Szerintem 3-4 hét.

2011. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!