Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az eseményutánit augusztus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eseményutánit augusztus 25. én bevettem és utánna meg is jött szeptember 7. én de azóta még nem de már meg kellet volna,? Megzavarta a ciklusom de már egyszer megjött, de mosr meg nem akar.

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nincs elkésve!!!Ne aggodj,ha egyszer megjött és azóta nem eshettél teherbe akkor csak a stressz
2011. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta biztonságosan védekeztetek, akkor nincs miért aggódnod. Nekem fél évbe telt mire visszaállt. Volt olyan hónap amikor kimaradt, a következő hónapban meg napra pontosan megjött, amikor elvileg kellett is.
2011. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2011. okt. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem de nem hiszem hogy terhes lennék...majd csak megjön már
2011. okt. 8. 11:30
 5/6 anonim ***** válasza:
tesztelj!
2011. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha csinálsz egy tesztet akkor megjön , mert csak akkor nyugszol meg a szervezeted érzi h idegeskedsz , ezértnem jön meg mert ráparázol
2013. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!