Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Attól, hogy csak elkezdjük,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy csak elkezdjük, lehet akármilyen baj? Mi a véleményetek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy az aktus elején az első pár "lökést" gumi nélkül szeretnénk, de gumit húz még mielőtt "belejönnénk". Hangsúlyozom, nem arról van szó, hogy a végén húzza ki, mielőtt elmenne, visszatartja, vagy hasonlók. Van-e valakinek tapasztalata ilyen helyzettel kapcsolatban? Ha esetleg ellenezné ezt vki, akkor miért? Nem veszem rossznéven a negatív véleményeket sem, ha nem itélkezőek, stb. :)
2011. okt. 12. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehet ebből is "baj" de gyakorlatilag nagyon minimális esély van rá...
2011. okt. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 napietus ***** válasza:

én nem tartom jó ötletnek. lehet az előváladékban is spermium, meg előfordulhat korai magömlés is bármikor. azért a pár "lökésért" nem éri meg két hetet idegeskedni. ha óvszer nélkül szeretnétek, szedj gyógyszert.


29/N

2011. okt. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DrBadru ***** válasza:
Egy éve vagyok együtt a barátommal, az esetek több mint felében nem használtunk gumit, a megszakításos módszert használtuk, és soha semmi probléma nem volt, minimális az esélye a teherbeesésnek! (persze ne felejtsük el, h mindig van rá esély..) Nemrég kezdtem el gyógyszert szedni, így már majdnem 100% a védettség :) 23N
2011. okt. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, gyógyszert nem éri meg h szedjek (távkapcs.) így marad a gumi. :)
2011. okt. 12. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!