Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bizonytalan vagyok. Lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok. Lehet inni alkoholt?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom mondta, hogy váltsunk át Volináról Yadine tablettára. Azt szedem, és még az első levélnél tartok. De ez idő alatt nem ittam még alkoholt és kerültem az együttlétet a barátommal. Alkoholtól azért tartok, mert nem tudom, hogy gyengíti-e a tabletta hatását, és hogy nem marad-e ki vérzésem... A Volina szedése alatt alkalmanként ittam egy kicsit, és semmi baj nem volt, de így hogy másik gyógyszer, kicsit aggódok.

Szerintetek már védett vagyok ezzel az új gyógyszerrel? Természetesen a 7 napos szünet utáni napon kezdtem el szedni, ahogy kell.

Előre is megköszönném az értelmes válaszokat! Remélem hamar írtok :)


2011. okt. 12. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszer hatását nem befolyásolja az alkohol.


De ha hasmenésed van, akkor nem biztos hogy teljes mértékben véd, használni kell gumit.

2011. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ihatsz, nem gyengíti a tabletta hatását(hacsak nem hánysz).Megkérdezhetem, hogy miért kellett váltanod? Tudtommal a Yadine és a Volina teljesen ugyanaz,csak ez utóbbi olcsóbb.
2011. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem hányok, nem megy a hasam (bár sose lehet tudni) de az alkoholból sose iszok annyit h hánynom kelljen.

Nekem azt mondta az orvos, hogy a Volinát nem gyártják, csak a Yadine van ami ugyanolyan összetételű, de drágább. Azt is hozzátette, hogy nem gyárthatnak egyszerre egyforma gyógyszert.

2011. okt. 13. 10:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Most meg kicsi barna folyásom van... :S Lehet a gyógyszerváltás miatt? Ugye normális? Váltsak gyógyszert?
2011. okt. 14. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!