Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix bevont tablettával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix bevont tablettával kapcsolatban mit tudtok?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni, és már 10-dik napja nem múlt el a havi vérzésem, ami eléggé idegessé tesz már, mert nem értem, hogy lehet ez. Soha nem volt még ilyen, pedig közel 10 éve menstruálok, így kizárásos alapon a Cypromixre fogom. Nektek nem volt ezzel ilyen tapasztalatotok?
2011. okt. 13. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden fogamzásgátlónál lehet ilyen az első 3 hónapban. Én Minervát szedek, hasonló a Cypromixhez. Az első levél vége felé szűnt meg teljesen a vérzés.... Illetve a menszeszem rendben zajlott, utána csak barnázás volt, elég volt a tisztasági....
2011. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van vmi oka annak, hogy ezt a gyógyszert kell szedned, vagy csak fogamzásgátlásra használod? Csak azért kérdem, mert ez nem arra való. Ha nincs hormonális problémád (erős szőrösödés, nagyon pattanásos, zsírod bőr), akkor másikat írass fel.
2011. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én speciel azért szedem, mert 21 évesen is olyan volt az arcom, mint egy bakfisnak. Hiába jártam 3 évig kozmetikushoz.
2011. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!