Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem pontosan ugyanakkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem pontosan ugyanakkor veszem be a tabit, az baj lehet?

Figyelt kérdés
Reggel 7 körül szoktam bevenni, de előfordult, hogy csak 11-kor tudtam. Többször volt, hogy 8kor, fél9kor jutottam el hozzá. A betegtájékoztatón azt írják ha 12 órán belül veszem be, akkor nem kell, viszont ha 12 órán kívül, akkor egy hétig gumit kell húzni. Szerintem ez belefér, ugyanis nem hiszem, hogy mindenki, aki tablettát szed pontosan ugyanabban az időpontban minden nap betudja venni.
2011. okt. 14. 18:45
 1/5 anonim válasza:
Az a lényeg hogy minden nap szedd be! Persze ha minden nap azonos időpontban szedné az ember, az lenne a legjobb! Én mindenhová viszem magammal és mindig pontosan szedem. Szerintem ha még a délelőtt folyamán beveszed mondjuk 11óráig az még jó. Állítsd be a telefonodat hogy jelezzen minden nap ugyan abban az időben és akkor nem felejted el.
2011. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem..
2011. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én pont ezért szedem este, mert nem tudhatom, hogy minden reggel ugyanakkor ébredek-e.
2011. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért esnek teherbe a lányok, mert nem tartják be a betegtájékoztatón leírtakat! Aztán meg felháborodnak hogy de hát én bevettem mindig... Minden nap ugyan abban az időben vedd be. Egy két eset belefér, na de hogy sosem, vagy többször sem ugyan az az idő??? Én is estére tettem, sosem vettem még be fél óra eltéréssel sem később, bár én már abbahagytam, nekem nagyon tönkretette a szervezetemet.
2011. okt. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ahogy az előttem lévő írja, minden nap ugyanabban az időben kell szedni, ha össze-vissza szeded, akkor sokkal kevésbé véd...vagy állítsd be az ébresztőt, vagy szedd este
2011. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!