Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Qlaira fogamzás tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qlaira fogamzás tablettát szedtem. Tegnap szedtem be az utolsó szemet. És tegnap (szombaton) meg is jött a vérzésem. Másik gyógyszert irattam fel Dienille-t. Ma vegyem be az elsö szemet? Vagy ha a vérzésem elmult?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a 8. napon.. a 7 napos szünet utan.. ugy ahogy folytattad volna amazt a gyogyszert..
2011. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elolvasnád a tájékoztatót?
2011. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A Qlaira szedésénél nem kellett 7 nap szünetet tartani,ott folyamatosan szedni kellett.A Dienille tablettánál viszont kell.Ezért nem értem hogy mikor kezdjem el szedni?
2011. okt. 16. 18:05
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért nem olvasod el azt a szart? Szerinted azért rakják mellé, hogy WC papírnak használd?

"Ha más, kombinált fogamzásgátlóról tér át a Dienille alkalmazására:

Az előzőleg használt készítmény utolsó tablettájának bevételét követő napon elkezdheti a Dienille szedését (ne tartson gyógyszerszünetet).

Ha a korábbi készítmény inaktív (hormonmentes) tablettákat is alkalmazott, az utolsó aktív (hormont tartalmazó) tabletta bevételét követő napon kezdje el szedni a Dienille-t. Ha nem biztos benne, hogy melyik az aktív, illetve inaktív tabletta, kérje orvosa, vagy gyógyszerésze tanácsát."

2011. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem kaptam hozzá tájékoztatót,mert csak egy havit váltottam ki és nem adtak a gyógyszertárba.Köszönöm a választ.
2011. okt. 16. 18:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor most elmondom, hogy neten szinte az összes gyógyszer betegtájékoztatóját megtalálod. Google: "xy (gyógyszer neve) betegtájékoztató".

Most már legközelebb tudni fogod.

2011. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget!
2011. okt. 16. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit:)
2011. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor lehet h voltak benne ún. placebo-tabletták.. na ha azokat beszeded, akkor jöhet a dienille..
2011. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bemásoltam a betegtájékoztatót. Miért kell teljesen az ellenkezőjét leírni, mint amit a tájékoztató ír???
2011. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!