Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése mellett terhesség?

Figyelt kérdés
3.levél közepén tartok.általában 9kor veszem be a gyógyszert, ami 10-11 órára eltolódik néha. Péntek este véletlenül hajnali 3kor vettem be..szombaton lefeküdtem a barátommal,de csak megszakításos módszerrel..sőt az orgazmusig el sem jutottunk...szóval megszakításnak sem nevezném.attól nem kell félni, hogy nem időben.. :)utána 9kor bevettem a gyógyszert. de én mégis félek az esetleges terhességtől..szerintetek valódiak a félelmeim? 24/N ( rossz indulatú válaszokat elviselem, de azért kíméljetek! :)
2011. okt. 17. 04:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, biztonságban vagy. Az elfelejtett tablettát ha 12 órán belül beveszed, az teljes biztonságot nyújt.
2011. okt. 17. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen olvastam a betegtájékoztatóban, csak félek minden apró hibától :)
2011. okt. 17. 04:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedd, hogy ez tönkretegye az együttléteteket. Ha mindig pontosan szeded, akkor is előfordulhat terhesség. Felesleges mindig erre gondolni. Még ebben az esetben is van megoldás, te is tudod, bár nem kellemes...


Viszont ha mindig attól parázol, hogy valami baj lesz, az tönkreteszi az együttlétet. Tudom, mert nekem is volt ilyen barátnőm és rossz volt érezni rajta.

2011. okt. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem valódiak, ne aggódj :)
2011. okt. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok :) a baj, az, hogy én egyszer már hibáztam..ha ez még a hiba kategóriába tartozik..és talán azt nem sikerült feldolgozni még :( de egyszer csak menni fog! Szép napot mindenkinek, aki írt! :)
2011. okt. 17. 05:56
 6/7 anonim válasza:
Hogy hibáztál ha szabad kérdeznem?
2011. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
100%-ig az én hibám volt...este már éreztem, hogy másnap megjön...32.napban voltam és nem védekeztünk...biztos voltam benne, hogy nem lesz baj..aztán lett :(
2011. okt. 17. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!