Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom, h 1000 ilyen kérdés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, h 1000 ilyen kérdés van, de lehetek terhes a következő esetben? (lent)

Figyelt kérdés

Párommal 1 hónapja kb. szeretkeztünk GUMIVAL. Aztán kivette mielőtt elélvezett (gumiba élvezett el, nem volt lyukas semmi). Aztán 1 óra múlva ismét megkívántuk egymást, de csak 'tapi' volt, illetve kicsit odarakta a péniszét a puncimhoz, de nem hatolt be, utána megujjazott. Ha lett volna még némi sperma a péniszén, az így terhességet okozhat? (azalatt az 1 óra alatt volt kézmosás, felöltözés stb.)

Kb. rá 1 hétre megjött, elég erős vérzésem volt, mint szokott.

Most 3-4 napja hányingerem van gyakran és némi hasalji fájás.

Így lehetek terhes?

Tudom orvoshoz kellene mennem vagy tesztet venni, de még 2-3 napig sajnos nem tudok sehová elmenni, lakhelyemen nem kapható.


2011. okt. 22. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt. Ha erős vérzésed volt, akkor nem vagy terhes.

Másrészt. Attól mert odarakja a puncidhoz esetleg a frakát miután elment, nem lesz terhes. Nem tud magától felúszni. És még az ujja sem elég hosszú ahhoz hogy feltolja. Nem véletlenül spriccelnek mikor elmennek. Így tudják eléggé feljutattni.

2011. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
ilyenkor születnek a sziámi ikrek
2011. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Kaparjátok ki kanállal mielőtt eldurvulna a helyzet!!!


(Bocs Szikee de más nem jutott eszembe) lvl.1

2011. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tudom, ha mással történne és nem velem, én is jókat röhögnék. De valahol tudom, h lehetetlen szinte, mégis félek...17 vagyok, sosem volt más pasim és nem rég óta élek nemi életet, ha ez enyhít valamit
2011. okt. 22. 23:28
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

2 évig szexeltem megszakítással. Nem lett bajom!


első voltam

2011. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

ohh :(

ebben az esetben:

SZARNI LEHET?! lvl.3

2011. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy terhes... tuti..........
2011. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy terhes, ez 100% ahogy az előttem szóló is mondta, h a férfiak spriccelnek, de ha volt is az ujján a párosnak némi sperma, az is megsemmisült, mert a puncid savas kémhatású, a sperma pedig bázikus..
2011. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ti már dudtok én még a bejáratot se találom!!
2015. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!