Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy szemet kihagytam a fog.gát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szemet kihagytam a fog.gátlóból kb. az első hét végén. De miután lefeküdtem a barátommal csak akkor jutott eszembe hogy előző este nem vettem be és sex után bevettem a kihagyott szemet? Lehetek terhes egy szem miatt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetnél...nem véletlenül kell folyamatosan és lehetőleg azonos időben szedni. Te elolvastad a betegtájékoztatót? Hogy lehet elfelejteni egy szemet bevenni és csak másnap rájönni? Ha nem 12 órán belül voltál a pótlással akkor lehetsz terhes.
2009. máj. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát egy szem miatt nem, legfeljebb a barátod miatt :-)

De amúgy tőle se valószínű. Úgy tudom ha véletlen kihagysz egy szemet akkor nincs gond.

2009. máj. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem sajna lehetsz:S főleg az első héten:S olyankor ha kihagyod feltétlen kiegészítő védekezés kell!!
2009. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az első héten eredetileg is kiegészítő fogamzásgátlás szükséges,mert csak egy hét után leszel védett...te nem olvasol betegtájékoztatót? mellesleg egy esetben maradhattál védett esetleg....hogyha már épp a hetedik szem volt az amit elfelejtettél bevenni és még 12 órán belül pótoltad (tehát pl este 8kor kellett volna bevenned, de te éjfélkor vagy hajnalban vetted be pl.)...de ha ez nem volt meg, akkor nagyon is lehetsz terhes,és még akkor is lehetsz, hogyha a többi szemet már bevetted időben és úgy szexeltetek...ugyanis ha egy szemet elfelejtesz bevenni,megint várni kell egy hetet, mire védett leszel...
2009. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már egy éve szedem.....és most 18-19 órát késtem egy szemmel....remélem nem leszek terhes
2009. máj. 4. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!