Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fontos. Dienille fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos. Dienille fogamzásgátló. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ma voltam nőgyógyásznál íratni fogamzásgátló tablettát. Ez az első hogy ehhez a fogamzásgátlási módszerhez nyúlok, semmilyen tapasztalatom nincs ilyen téren. A tájékoztatót elolvastam, nőgyógyász elmondta hogyan szedjem.

Fórumokban olvastam, hogy 80%-ban negatív visszajelzések érkeztek. Nektek mi a tapasztalatotok ilyen téren? Mire számítsak pontosan az első néhány hónapban?


2011. okt. 26. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Énis olvastam a sok negatívat, de nem érdekelt, gondoltam lesz, ami lesz. És mitne mondjak tökéletesen bevált! :) Semmi probléma nincs vele! Sőt! Régebben volt, hogy úgy fájt a hasam, hogy megőrültem, feküdni tudtam csak, mostanra teljesen elmúlt. Libidócsökkenés nem volt. Melleim nőttek egy kosárméretet (B-C voltam, de mostmár határozott C) Nagyon szeretem, le nem cserélném. :)
2011. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem híztatok tőle? én most akarom majd elkezdeni a Dienille-t szedni, a de a hízástól tartok
2012. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szana33 válasza:
én is azt szedem már vagy két éve és nem híztam tőle semmit :)
2012. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem a harmadik levél és a hatodik levél között egyetlen egyszer nem jött meg, nem is fájt vagy éreztem semmit, de amikor abbahagytam, rá egy hónapra igen. (persze tartottam mindig az egyhetes szüneteket).


Viszont olyan fejfájásom volt szex és orgazmus alatt, hogy elment tőle a kedvem, de a libidómat mondjuk nem csökkentette. :)


Unokatesómnak viszont 100% bevált.


21/L

2015. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!