Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi időn belül hatásos az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időn belül hatásos az esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel tegnap voltam együtt, és sajnos történt egy baleset (elszakad a gumi) és nagy pánikban vagyunk! :S Esemény utáni tablettán gondolkozunk. Ez hatásos? Mennyi időn belül véd?

Előre is köszönöm a választ! Nagyon fontos lenne!


2011. okt. 27. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
hatásos, és 72 órán belül kell bevenni...és orvossal kell felíratni
2011. okt. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 napietus ***** válasza:
az első szemet 24 órán belül érdemes bevenni a minél nagyobb hatásfok elérése érdekében, szóval induljon az orvoshoz de viharos gyorsan!
2011. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

szia. ne keseredjetek el, mert ha még 72 órán belül vagytok, akkor a barátnőd tud bevenni esemény utáni tabit. de minél előbb irány a doki, mert ő tudja felírni! minél előbb veszi be, annál hatásosabb, úgyhogy még ma menjetek!

az egyik barátnőmnek is pont a napokban volt egy ilyen problémája, találtunk egy nagyon hasznos oldalt, ahol sok információt lehet olvasni erről. ha érdekel, akkor facebook-on üssétek be, hogy "ne ess pánikba"! Neki sokat segített! :)

2011. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztató: [link]


Nyáron nekem is szükséges volt rá, 24 órán belül vettem be, azóta nincs probléma.. Mindenképpen 72 órán belül legyen, de minél tovább húzza a barátnőd, annál kérdésesebb a hatása. Elég drága ahhoz képest, hogy 1 szem, de egyszer ki lehet bírni, és még mindig olcsóbb és főként kímélőbb, mint egy esetleges abortusz.

2011. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a sok és gyors választ! :) megyünk is a dokihoz! :)

ezt a " ne ess pánikba" oldalt köszönöm. tényleg igazán hasznos! :)

2011. okt. 27. 13:15
 6/8 anonim válasza:
Ne aggódj,ma már nem csak 72 órás,vagyis 3 napos,hanem 5 napos probléma is létezik.
2011. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
*tabletta,nem probléma
2011. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Echo válasza:
47%
Én terhes maradtam, pedig pár órára rá vettem be. De nem bántam meg, gyönyörű kisbabánk született!
2013. jan. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!