Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után fog megjönni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után fog megjönni, ha abbahagyom a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés
6 éve szedtem a fogamzásgátlót (3 év Balera, 3 év lindinette20). Abbahaygtam a szedését, de 3 hónapja nem jött meg. Voltam nőgyógyásznál, aki mondta, hogy idő fog tellni. Kezdek aggódni... Valakinek volt hasonló tapasztalata, hogy miatán abbahagyta sokáig nem jtt meg? És ha igen, akkor mennyi idő után jött meg és teljesen magától?
2011. okt. 30. 15:30
 1/5 A kérdező kommentje:
( nem működik a billentyűzetem tökéletesen, bocsi)
2011. okt. 30. 15:35
 2/5 anonim ***** válasza:

egyénfüggő


Nekem volt olyan barátnőm is, akinek soha nem fog megjönni. Meddő lett :S

2011. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja hagytam abba Milligest-et szedtem.De megjött rendesen,ahogy akkor mikor a fog.gátlót szedtem.
2011. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat most 2.honapja h abba hagytam,elso honapba kesett 1hetet. Aztan majd most kell megjonnie remelhetoleg pontosan fog megjonni. De miota nem szedem azota folyamatba faj a hasam. Nem tom miert. Neked ilyen problemad nincs????
2011. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem semmi fájdalmam nincs, és semmi jele, hogy megjönne.Terhes tuti nem vagyok. Így marad a várakozás.:)
2011. okt. 30. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!