Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta árak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta árak?

Figyelt kérdés
Dienelle-t szedek, 2700 Ft egy havi adag. Meg vagyok vele elégedve, de szerintem nagyon drága. Egyébként fontos hogy védjen és hogy ne legyen magas hormontartalmú.
2011. okt. 30. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Én Lindnette 20-at szedek 3 éve, nekem 6000 Ft 3 havi adag, és a 3 év alatt végig ennyi volt. Ez az egyik legalacsonyabb hormontartalmú, semmilyen mellékhatás nem jelentkezett mellette, tehát teljesen meg vagyok vele elégedve.

Szerintem a tied is középkategóriás árba tartozik, és végül is az a fontos, hogy elégedett legyél vele, lehetőleg ne okozzon semmiféle mellékhatást és kellően védjen.

20/L

2011. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Én is Dienille-t szedek és 3havi adagot szoktam venni egyszerre. Így valamivel olcsóbb, 7100 Ft. Nekem nagyon bevált a gyógyszer, semmi kellemetlen mellékhatása nincsen. Ennyit nekem 3 hónapra megér..
2011. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
96%
énis Dienillt szedek 3 havi adag 6800.
2012. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
96%
Én Mirabellát, 5400 három havi adag (van ahol 6900) :) Nekem bevált :)
2013. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
77%
Azt hallottam hogy a legjobb fogamzásgátló, ha a férfi Szandál+zokniban van.
2014. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!