Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 7napos gyógyszermentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 7napos gyógyszermentes időszakban hányadik napon jön meg kb a vérzés?

Figyelt kérdés
És ha 1hónapja szedem a tablettát fogok még görcsölni,mert amúgy nagyon szoktam.
2009. máj. 6. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
3-4. napon. Én görcsöltem az 1. hónapban. Azonban azóta nem, viszont a bogyó szedése közben többször is előfordul. Sőt nekem még mensi alatt a fejem is fáj. 3 hónapja szedem a Lindynettet. Gyógyszerváltás lesz a vége.
2009. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekema 4.-5. napon szokott megjönni és mindig megérzem, mert pont akkor, mikor megjön görcsölök egy picit. Általában az első napot végiggörcsölöm, de beveszek egy apranaxot és azzal el vagyok egész nap.

Idővel majd beáll, 1 hónap szedés után ne várj csodát. Még szokja a szervezeted, de majd beáll, ne aggódj. Valakinél teljesen megszünteti a görcsöket. Én amíg nem szedtem, az első 2 napon úgy görcsöltem, hogy fel sem bírtam kelni, a legerősebb fájdalomcsillapító se hatott.

2009. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. 3. nap
2009. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 4.napon szokott megjönni
2009. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez volt az első levelem és 4.napon vagyok és sehol semmi még...
2009. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!