Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam egy tabit pont a 7...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam egy tabit pont a 7 napos szünet után. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Megtartottam a 7 napos szünetet és az azt követő 8. napon elfelejtettem bevenni a tabit de a 9. napon reggel bevettem mindkettőt. Aznap este együtt voltam a barátommal és védekeztünk gumival de kiszakadt. Szerintetek lehet valami baj ígyis hogy még aznap pótoltam a tabit?
2011. nov. 5. 16:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
éés a barátom nem ment el még időben észrevettük
2011. nov. 5. 16:41
 2/13 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mert nem tudsz mit tenni. Kicsi az esély a terhességre, de előfordulhat. Viszont tabletta mellett nem szabad esemény utánit bevenni. Szóval imádkozz:)
2011. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és ezt mire alapozod? :)
2011. nov. 5. 19:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Mit?
2011. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hogy kicsi az esélye. az mitjelent nálad?
2011. nov. 5. 20:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyszerre két tabit nem kellett volna bevenni.
2011. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de úgy kell ha elfelejtetted azzal együtt kell a kövit.. betegtájékoztató szerint is
2011. nov. 5. 20:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Arra alapozom, hogy azért az ritka, hogy egy kihagyott szem miatt rögtön megérik egy petesejt. Plusz beléd sem élvezett. Szerintem feleslegesen aggódsz. Nem mondom, hogy lehetetlen a terhesség, de véleményem szerint elhanyagolható az esélye.
2011. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Várom még a válaszokat
2011. nov. 5. 20:40
 10/13 anonim ***** válasza:

Na velem kb pont ugyanez volt, mármint én is az első héten kihánytam egy szemet, amit nem tudtam pótolni, de mivel előtte már éltünk nemi életet, ezért a papír szerint forduljak orvoshoz. Hát elmentem hozzá pár nap múlva, mivel korábban nem tudtam, aki mondta, hogy utólag aztán sok mindent nem tud tenni, vagy terhes vagyok vagy nem. Ha előbb jövök, ír fel eseményutánit. Nézek rá, hogy mivan, fogamzásgátló mellé?! Majdnem kiszaladt a számon, hogy "h.ülye vagy?!" XD... Tehát ennyit az orvosokról.

7 napig védekezzetek valahogy máshogy is, és hónap végén csinálj egy tesztet. Én is azt fogom, bízom benne, hogy nem lettem terhes.

2011. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!