Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak a Lindynette fogamzásgátlóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Megbízható. Bár kicsit híztam tőle...
2011. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én nem kicsit híztam tőle, majd miután abbahagytam, 1 év alatt 3szor jött meg a menzeszem. azóta sincs rendben teljesen a peteérésem, pedig ez már jó régen volt.


de mint tudjuk, ahány ember, annyi féle mellékhatás. lehet, hogy neked ez lesz a lehető legtökéletesebb tabi.

2011. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

14:21 vagyok.

Miután abbahagytam a szedését, nem 6hónapig nem volt menstruációm, és azt mondta az orvosom, hogy valószínűleg gyógyszeres kezelésre fogok szorulni, hogy ha gyermeket akarok majd...

Ezek szerint, az előttem szóló válaszából kiindulva, lehet hogy a Lindynette-től van??

2011. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem konrkétan a lindynette-től, hanem úgy általában a hormonbombától, szerintem (előző válaszoló vagyok...)

én pajzsmirigy alulműködés gyanújával szaladgáltam/ok orvosokhoz, mert olyan eredményeim voltak hormonvizsgálaton, de az endokrinológus azt mondta, hogy simán lehet, hogy a tabi befolyásolta a hormonháztatásom, és ennyi év után sem tűnt még el teljesen a szervezetemből (és lehet hogy nem is fog)

2011. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
Vegán D-vitamin
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az utóhatás, amit tapasztaltatok (meg még rajtatok kívül nagyon sok nő, csak ezt vhogy nem szokták reklámozni...), az MINDEN hormonális fogamzásgátlónál előfordul. Nem csak a Lindynél, hanem az összesnél.
2011. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
3 évig szedtem, semmi gond nem volt vele azon kívül, hogy a libidóm a béka feneke alá csökkent.
2011. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az endokrinológus butaságot mondott, a pajzsmirigy hormonnak semmi köze fogamzásgátlóhoz! Én is szedtem 2 évig Lindynettét, híztam, csökkent a libidóm és minden menstruációt olyan fejfájás kísért, hogy a szememet se bírtam kinyitni, mikor abbahagytam pár hónap múlva minden a régi lett.
2011. nov. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolso, mint mondtam, pajzsmirigy alulmukodes GYANUjaval. A pajzsmirigyemnek vegul semmi baja, csak a hormonhaztartasomnak.
2011. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!