Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt valakinek hasonló tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek hasonló tapasztalata? Szerintetek is okozhatja a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Belara fogamzásgátlót szedek majd' 1 éve, az első 3 hónapban szenvedtem (a melleim megnőttek és atom kemények lettek) de megszokta a szervezetem szerencsére.

Viszont kb.2 hete nem érzem jól magam: néha szédülök, sokat fáj a fejem reggelente és ami a leginkább kellemetlen, izzadok (nem vagyok büdi, csak kiver a víz) mintha "klimaxolnék", de ez nehezen elképzelhető hisz' 21 vagyok.

Ha továbbra is megmaradnak ezek a dolgok, hova menjek orvoshoz? A háziorvosom nem lenne jó megoldás, mert nem alapos, biztos csak legyintene... :(



2011. nov. 7. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak bújkál benned valami vírus. Egyáltalán nem biztos, hogy a gyógyszer okozza. Ígyál meleg teát, szedjél vitamint, öltözz melegen és ha 2 hét múlva is ugyanez a helyzet, akkor menj el orvoshoz.
2011. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!