Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a gond? Hogy lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Hogy lehetek ilyen szerencsétlen, hogy még a fogamzásgátló tablettát sem tudom szedni?

Figyelt kérdés
Tegnap szedtem fel az első levélből az utolsó darabot, és elvileg ma kellett volna egy menstruációs vérzésnek megjönnie, ami tart egy hétig, majd a 8. napon folytatni a tablettákat! Igaz??? De ma nem jött meg, semmi!! Akkor most mi lesz??? Késik az egész?? Vagy hogy lesz?? Valami nagyon nincs rendben.....írjatok léci, köszike!!
2009. máj. 8. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
ne aggodj .szerintem felborulta hormonháztartásod.de ha nem jön meg még egy két napig akkor menj el dokihoz.nyugi.
2009. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de ha tegnap szedted be az utolsó szemet, akkor ma még alap hogy nem jön semmi hisz bele van írva a tájékoztatójába, hogy a 2-3. nap kell jelentkeznie a vérzésnek. De van olyan amikor az 5. 6. napon jön meg. Ilyenkor nem kell megijedni hanem türelmesen várni.
2009. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jujj...

Nem, azért vagy szerencsétlen, mert nem olvastad el az útmutatót, és nem kérdezted meg azt orvost. Vagy ha igen és azt mondták, hogy az első nap megjön abbahagyás után, akkor megeszem a kalapom...

2009. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Így van, a tájékoztatóban kerek perec le van írva, hogy a z utolsó tabletta után pár nap múlva jelentkezik a vérzés. én vasárnap szedem be mindig az utolsót, és szerda délelőtt szokott megjönni.

inkább olvasd el a tájékoztatót, vagy nyisd ki a szád és kérdezd meg az orvosodat, ahelyett, hogy fölöslegesen paráztatod magad.

2009. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam: szombatonként szedem be au utolsót, és szerdán jön meg. azaz kb 4 nap múlva. úgyhogy higgadj le.
2009. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia,

a megvonásos vérzésnek (nem pedig menstruációnak) a 8 napos szünetben kell megjönnie. NEM pedig rögtön az utolsó tabletta után. A nőgyógyászod nem magyarázta el? Remélem, legalább a szükséges vizsgálatokat elvégezték a tabletta felírása előtt...

2009. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Így már lenyugodtam, és egyébként nincs konkrétan a tájékoztatóban benne, így én arra gondoltam, hogy ma már meg kellett volna jönnie. Ott is csak a 8 nap alatti vérzés jelentkezéséről ír, de konkrétan nem, amugy miért kérdeztem volna, ha benne lenne??!! A dokimat meg hagyjuk, attól nem lehet kérdezni semmi, az mindig rohan....dehát ez az oldal arra van, hogy kérdezzek!! Nehogy már leszóljatok azért, mert ilyet kérdeztem!!!
2009. máj. 8. 20:47
 8/10 anonim válasza:
Nekem minden hónapban, pontosan 3 és fél nap után jön meg. Nyugi, nem szólunk le. Én is ugyanígy aggódtam, mert a dokinál annyira izgultam, hogy semmit nem mertem megkérdezni.
2009. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont ezért, ha az első napon kell megjönnie akkor konkrétan azt írná... Na mindegy... Akárhol utánaolvashattál volna, csak mi nem akarjuk ugyanazokat kérdéseket olvasni minden nap...
2009. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia,

persze, hogy arra való ez az oldal. Csak éppen a dokid meg kifejezetten arra való, hogy ezeket szépen elmagyarázza. Ő lát téged, megvizsgál stb. Ha pedig mindig rohan, akkor válts orvost. Vizsgálatokat végzett előtte, vagy csak felírt valamit kapásból? Mert ha az utóbbi, akkor sürgősen menj el egy másik orvoshoz. Ugyanis könnyen meglehet, hogy nem bírja a májad, vagy trombózisra vagy hajlamos, és ezt nem vizsgálták ki.


(20.33-as voltam)

2009. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!