Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fog. Gátló helyett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fog. Gátló helyett yasminelle-t kaptam, úgyanúgy szedjem?

Figyelt kérdés

3 hónapja is hallottam már hogy bevonják a Jangee-t, de akkor még kaptam rendesen,most ugyanabba a gyógyszertárba voltam, és mondták hogy bevolták,és már valószínű nem is lesz, de a Yasminelle ugyanolyan teljesen, így megvettem azt, mivel azt mondta, hogy mindenki ezt viszi helyette.Holnap kell elkezdenem a szedését, elkezdtm olvasni a mellékelt leírást, és ez van benne: "Mikor kezdheti el az első csomag szedését? - ha nem használt hormontartalmú fog.gátlót az előző hónapban"

szóval ezt nem értem...:S


és ugye most szombaton kell elkezdenem,mert akkor lesz a 8. nap, mióta nem szedem, már vérzésem nincs.

akkor rendesen elkezdhetem szombaton, mintha szedném Tovább, vagy úgy kellett volna mint az elsőnél, hogy a vérzés első napján?


2011. nov. 11. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ugyan úgy szedd mintha a Jangee lenne.
2011. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nielindi ***** válasza:
ugy szedd, mintha a régit szednéd. holnap vedd be az elsőt az uj gyogyszerből.
2011. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ma ezt írta fel a dokim és elvileg már vissza került a forgalomba, de ugyan úgy kell szedni, mert ugyan az mint a Jangee
2011. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!