Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért félek mindig amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek mindig amikor tudom hogy rendesen védekezünk?

Figyelt kérdés

Mindig mielőtt menzeszem megjönne,rágörcsölök, hogy biztos nincs e baj, nem e vagyok terhes.Párommal 100%osan védekezünk óvszerrel.Az aktus után normálisan leellenőrizzük, mégis félek.A stressztől általában 3-4 napot is szokott csúszni, persze ez idő alatt is tiszta ideg vagyok.Gyógyszert nem szedhetek, másik betegség miatt.Hogy tudnám magam nyugtatni?Normális válaszokat, ha kérhetek..:)

19/L


2011. nov. 11. 20:14
 1/2 anonim válasza:
Ismerős érzés, én is nagyon sokáig így voltam, pedig semmi okom nem volt rá, mert mindig védekeztünk. Szerintem ez az érzés a legtöbbünkben benne van. Egyszerűen csak amikor elkezdesz aggódni beszéld meg magaddal, hogy nincs mitől félned, mert volt benned annyi felelősség, hogy védekeztél, hidd el, előbb-utóbb megnyugszol és nem fogsz ezen görcsölni. Tényleg nincs miért aggódnod!! :)
2011. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hat ez sajnos sok lanynal igy van:)a parommal vedekezunk utana le ellenorizzuk de megis mindig ott a felelem:) szerintem a termeszetunk miatt van:)csak egyszeruen nem kell rea gondolni s kesz:)tudom nehez de meg kell probalni :)
2011. nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!