Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha most szedtem be a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most szedtem be a fogamzásgátlóm első levelét (21nap), akkor mikorra várható a menstruációm?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
A 7 napban bármikor.
2011. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Erre van eszed. Ha már szedsz fogamzásgátlót akkor tudnod kéne a ciklusod is. Egyébként csak akkor érdemes a rendesen beállt.
2011. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem tudni, h mikor, mindenkinek maskor.. majd meglatod, h mikor jon meg.. amugy utolsó, amikor tablettát szed, nincs ciklus.....
2011. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 3. napon jött meg, aztán áttért a 4.re. Pontosabban ilyen 3 és feledik nap, mivel éjfél után nem sokkal jön meg mostanában mindig. :D

De tényleg változó.

2011. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
senki nem beszéli meg a dokival az ilyeneket mikor feliratja, csak beszedi ész nélkül..illetve senki nem képes elolvasni a betegtájékoztatót?
2011. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az en dokim nem is engedte h bármit kérdezzek tőle.. mert h itt " gyorsan kell csinalni mindent, jön a következő ".. idiotak :SS
2011. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de azért a növér futólag elmondta :)
2011. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a dokid nem enged kérdezni, mert jön a következő, akkor sürgősen keress másik orvost!!! Egy normális orvos fel sem ír fogamzásgátlót alapos vizsgálat nélkül. Sőt az én orvosom minden alkalommal alapos kivizsgálás (ultrahang) után írja fel a gyógyszerem. Félévente pedig 1x laborba küld... a biztonság kedvéért. Nagyon sok betege van, és rendszeresen tömve van a rendelése, de ettől még nem kapkod el semmit. Sokszor van, hogy már lejárt a rendelése, de a rendelés vége előtt bejelentkezett betegeit mindig fogadja. És ő nem maszek, hanem rendes SZTK orvos.
2011. nov. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
AdamH, te meg ne szólj bele olyanba, amiről fogalmad nincs... A tablettának pont az a lényege, hogy kiszámíthatóvá és állandóvá válik, hogy mikor jön meg. Szerinted ha valakinek tabletta nélkül mondjuk 30-32 napos volt a ciklusa, és beszedi a 21 gyógyszert, szintén 30-32 napra fog megjönni? Édes istenem...
2011. nov. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azóta voltam 2 másiknál is.. a másik is hasból irta fel a tablettát.. aztan a nem tudom hanyadik orvos, amikor mondtam neki h nagyon fáj a fejem tőle, minden nap, reggel is, meg este is, akkor kinyögte, h nem is szedhetek hormonokat egyaltalan.. ja meg az egyik orvos kiverte a hisztit nekem, h nem igaz, h annyira fáj a vizsgalat.. pedig nagyon fájt, mintha késsel vagdostak volna.. 1 orat sirtam aztan.. :( azóta nem mentem orvoshoz, és nem is akarok :(
2011. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!