Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » LifeStyles Ultra Safe óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LifeStyles Ultra Safe óvszer használata mellett kell síkosító, vagy elég síkos?

Figyelt kérdés
Egyáltalán, milyen síkosítót ajánlanátok ehhez az óvszerhez? Meg úgy általában. Víz alapú, vagy szilikonos?
2011. nov. 16. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
én szerintem ha a hölgynek (ha normális szexhez használjátok) jó a nedvtermelése akkro egyáltalán nem kell, mert minden óvszer tartalmaz síkosítót. Ha viszont anális közösülésre használnátok akkor nézd meg a csomagoláson, hogy milyen tipusú anyagok oldják ezt a fajta óvszert és akkor olyan síkosítót válasz ami nem lép reakcióba az óvszerrel.
2011. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

rá van írva a használati utasításra, hogy milyen síkosító ajánlott hozzá és hogy milyet ne használj hozzá

ha az asszonyod könnyen nedvesedik, akkor egyáltalán nem kell hozzá. viszont ha gondjai akadnak a nedvesedéssel, felizgulással, akkor ajánlott az elején, igen.

2011. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fke ***** válasza:
Minek a síkosító? Vagy análról van szó? Akkor kell. De sima szexhez tök fölösleges. Simogasd, nyald stb. izgasd fel aztán nem kell oda semmi extra. :D
2011. nov. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyílván meg van az oka, hogy akarunk használni. Az óvszer dobozán nincs feltűntetve, hogy milyen síkosító ajánlott hozzá. Szóval még várom a válaszokat.
2011. nov. 17. 14:20
 5/8 A kérdező kommentje:
És az sincs rajta feltűntetve, hogy milyen anyagok oldják.
2011. nov. 17. 14:20
 6/8 anonim ***** válasza:
A lifestyles óvszereknél le szokták írni, hogy milyen síkosítót ajánlanak, szerintem fusd át még egyszer. De egyébként vízbázisút szoktak ajánlani, az olajos károsítja a latexet.
2011. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És nem a dobozon kell nézni, hanem a doboz belsejében van egy kis papír;)
2011. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vágom, hogy a doboz belsejében van, de azt csak akkor tudom elolvasni, miután megvettem akkor meg már b@szhatom.. Vettem egy doboz Ultra Safe-et, rá van írva, hogy az anyag miatt amivel be van vonva napi egynél több alkalommal nem használható (természetesen kis betűvel a kis papírra a dobozba csomagolva..) és kicsit utánanéztem, elég durván károsítja a hüvelyfalat, megnöveli a fertőzés és nemi úton terjedő betegségek elkapásának valószínűségét és hosszú távon rákkeltő. Szal fasza...
2011. nov. 19. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!