Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most hogy működik ez a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy működik ez a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Ha szerdán jön meg a mensim és akkor kezdem el szedni az első levelek, végigszedem a nyíl mentén a 3. vasárnapig, de az még csak 19 szem. a 20-21. az a hétfő kedd ami a levél elején kimaradt, mivel szerdán kezdtem csak el? Vagy a következő levél els kettőjét kell beszedni, és utána 7nap szünetet tartani?
2011. nov. 19. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
a menstruációd első napján elkezded szedni, és beszeded mind a 21 szemet! azaz kedden fogsz utoljára gyógyszert bevenni. utána jön a 7 napos szünet: következő hét szerdáján kell újra gyógyszert bevenned, és akkor megint csak végig kell szedni az egész levéllel. ennyire egyszerű
2011. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tehát a levél első két bogyója lesz ez esetben az utolsó 2 amit beszedek?
2011. nov. 19. 09:29
 3/7 anonim ***** válasza:
hallottam olyan tablettáról, ahol különböző hormonokat tartalmazott a bogyó és ezért muszáj volt betartani a napi sorrendet, de ha a tiéd nem ilyen, akk igazából mindegy melyik szemet, melyik nap veszed be.. ha ma kezdenéd el, akk vasárnap.. folytatod tovább és szépen haladsz a napok szerint sorrendben
2011. nov. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt értem hogy sorba kell, csak ha nem az elején kezdem, akkor amik kimaradnak ott bogyók azt a végén kell bevenni? :D Erre még mindig nem kaptam választ
2011. nov. 20. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyet szedsz? Gyanítom egyfázisú, azaz mindegyik tök ugyanazt tartalmazza. Szóval akár pepitamintában is szedheted, a lényeg, hogy meglegyen a 21.

Szóval igen, szedd végig a levelet, aztán menj vissza az elejére és szedd be ami maradt....

2011. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jangee-t, honnan lehet tudni, hogy ugyan olyan-e mind?
2011. nov. 20. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy bele van írva a tájékoztatójába....
2011. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!