Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség jelei?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség jelei?

Figyelt kérdés
Mik a terhesség jelei, Valamint mennyi az esélye annak, hoy valaki terhesség közben menstruáljon...és valóban elhalnak a spermiumok a szabad levegőn.
2011. nov. 19. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor a barátod közli a menet végén, hogy: "hopp-hopp ... ez kiszakadt..." :)


Egyébként meg ne a jeleit keresd, hanem a patikában egy tesztet esetleg nőgyógyászt, de őt ne a patikában és ezeket azonnal.

2011. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból kérdeztem...de sajnos nem nagyon válaszoltad meg :/...
2011. nov. 19. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:

A kérdésedből kiindulva egy rettentő aggódós tini vagy, aki sokkal jobban járna, ha leírni, mi is a kérdése valójában.


A spermium nem hal, hogy a levegőn azonnal elpusztuljon, de nem is a Terminátor, szóval ha "rászáradt", akkor már nagy bajt nem okoz.


A terhességnek számtalan jele lehet, és még menstruálni is lehet közben, még ha ennek igen kicsi is az esélye.


Ha olyasmi ökörségről van szó, hogy volt egy kis faxverés, és pisilés után megtörölte a csaj, bejuthatott-e sperma, és lehet-e terhes, ha ez három hónapja volt, és azóta kétszer megjött neki, akkor inkább ne is tedd fel a kérdésed.

2011. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Terhesség jelei.K*rva nagy lesz a hasad :D Anmúgy a hülye kajáka megkívánása. Hiszti ezerrel és van esély a menstruációra is.
2011. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Terhes vagy! ;)
2011. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első napokban SEMMI jele nincs a terhességnek. Én csak azután hittem el, hogy terhes vagyok, hogy kimaradt ÉS teszteltem. 2 +-t. És utána még egy ideig semmi jele nem volt, aztán majd a 7. héten kezdett hányingerem lenni. Csak mondjuk, mi akartuk a babát...

szerintem a menzesz első napján tesztelj, akár megjön, akár nem.

2011. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!