Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elfelejtettem bevenni egy fogamzásgátló tabit, de csak az utolsó tablettánál vettem észre és nem vettem már be?

Figyelt kérdés
Egy tabletta kimaradt a levélből és most van a 7napos tabletta mentes időszak. Mennyire zavarja ez meg a menstruációt? Terhességről nem lehet szó, mert antibiotikum szedése miatt óvszert is használtunk)
2011. nov. 20. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
1 nappal hamarabb fog megjönni. Semmi baj nem lesz. 7 napot hagyj ki, és kezdd az újabb levelet.
2011. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem jött meg előbb sajnos. LEhet ez az antibiotikumtól is?
2011. nov. 20. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, azok eléggé kicsinálják a szervezetet. Ha aggódsz, tesztelj egyet. Ha már meg kellett volna jönnie, akkor kimutatná. De szerintem nincs ok aggodalomra, komolyan.
2011. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!