Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sensonette 75mg/20mikrogramm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sensonette 75mg/20mikrogramm bevont tabletta Mennyi időn belül lehet még beszedni a gyógyszert? Mikor ajánlatos a gyógyszert beszedni rendszeresen? Reggel, délelőtt vagy este?

Figyelt kérdés

Sajnos este dolgozom, s hulla vagyok reggelre. S nem biztos mikor végzek.

Elfeledkeztem megkérdezni orvosomat, hogy milyen tájt szedjem a gyógyszert. Én úgy 10-11óra tájra gondoltam.

A tájéjkoztatot elolvastam interneten. (Persze az orvosom is elmagyarázta, hogyan szedjem)

Kérem mellőzzék a trágára, idióta beszólásokat. Ugyanis most kezdeném szedni először a tablettát.

Tapasztalat mellékhatás vagy egyéb tanácsot is elfogadok.


2011. nov. 22. 14:28
 1/5 A kérdező kommentje:

És még annyit, hogy...

Kb.: Mennyi az ára? Ugyanis rögtön 3havit írt fel az orvosom. Köszönöm, aki írna választ a kérdéseimre. :))

2011. nov. 22. 14:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Én isezt szedem néhány hónapja. Mindegy mikor veszed be, csak a lényeg, hogy nagyjából ugyanabban az időpontban szedd majd mindig. Amikor neked a legkényelmesebb. Ha netán elfelejted bevenni, akkor 12 órán belül még beveheted.

A 3 havi árát nem tudom, mert nekem mindig 1 havit ír a doki (próbálgatunk, mellékhatás miatt), ennek az ára kb. 2000 Ft. A háromhavi elvileg ugye a 3x-osa lenne, de nekem az a tapasztalatom, hogy a 3 havi drágább.

Nekem sajnos közben is vérzést okoz (már próbáltuk a gyengébbet is, az erősebbet is). Ez azt jelenti, hogy a 3 hétből 1 hétig a gyógyszer szedése közben is vérzek :-( plusz ugye a megvonásos hétben is :-(, illetve inegrült vagyok és gyakorlatilag a libidóm egyenlő lett a nullával.

Elvileg a héten megyek megint, akkor kiváncsi leszek mit mond a doki ezekre.

2011. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Sajnos össze vissza van a vérzésem. És emiatt szeretnék leginkább gyógyszert. Egyébként nem nagyon akarnék szedni. :-//

De félek attól, hogyha gyógyszert szedek, akkor csökkenni fog nekem is a libidóm. :( Amit én nem akarnék elveszíteni. :)) Meg egyéb mellékhatást zúdít a nyakamba a fog.gátló!

Sajnos más ügyben is kell konzultálnom az orvossal. :( Hmm, 12óra!?:-o Azta, azt hittem sokkal kevesebb. Azért szeretném pontos idő tájt beszedni.

2011. nov. 22. 17:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem értettem, hogyha most szedem először a gyógyszert, akkor miért nem ír fel 1havit?! :-/ Még az se biztos, hogy jó-e! Hmm, vagy némelyik orvos nem kísérletezik!? :((
2011. nov. 22. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Máskor amikor szedtem nekem sem 1 havit írtak fel. Most ez ilyen kísérletezgetős volt, de sajnos kellett is. Látod, nem válik be... :-(
2011. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!