Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sokszor kijjebb csúszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor kijjebb csúszik a Nuvaring hüvelygyűrűm, feljebb nem bírom tolni, akárhogy is próbálkozom veled, lehet belőle probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Általában reggelre szokott kijjebb csúszni,visszább szoktam tolni,de nem megy teljesen mélyen fel.Akárhogy próbálom még jobban feltenni,nem csúszik fel.Néha magától feljebb mászik.

Használom már egy ideje,terhes eddig így nem lettem,pedig rendszeres szexuális életet élek.

Kiesni még nem esett ki belőlem.


Kérlek csak normális válaszokat adjatok,köszönöm!


2011. nov. 22. 21:03
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Én is ezt használom, és nekem az első hónapban voltak ilyen problémáim, a dokimat meg is kérdeztem, azt mondta, hogy nem lehet így baj csak rá kell jönni a technikára, ami annyi h nem csak fölfele kell tolni , de egy kicsit előre fele is és úgy mond ott "beakasztani", először én sem értettem, de már rájöttem.:) Aztán nem is volt baj, bár ez az utolsó gyűrűm most nekem is sokszor lejött, szóval lehet csak egy kicsit csúszósabbat fogtál ki. Jah és nekem a legjobban a sex rakja helyre, de azt írtad, hogy rendszeresen csinálod, szóval az lehet csak nekem "rakja" jó helyre. Szerintem, ha sokszor csúszik ki ,a azért néha mosd meg hideg vízzel, mert a fertőzés veszélye, így nagyobb.

2011. nov. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem ez a masodik gyurum,az elsovel semmi gondom nem volt,nem csuszott ki egyaltalan de most a masodiknal csak mergelodom.Minden wc-zesnel tesztelem hogy ott van-e es mindig a vege kint log.ilyenkor ki szoktam venni lemosom es ugy rakom vissza,de en is attol rettegek,hogy nehogy a hatasa csokenjen napi 2 alkalommal szoktam kivenni ugy 1-2percre!es probaltam nem csak folfele nyomogatni,hanem masfelekeppen is sokszor olyan jol beakad de csak par orara marad ugy!!!

ez nem valasz de szeretnek en is nyugtato valaszt ra es mivel mar te ki irtad igy en megegyszer nem akartam ugyanezt a kerest kitenni!!

2012. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!