Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség! Szerintetek előfordu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Szerintetek előfordulhat, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon kérlek nyugtassatok meg, eléggé megijedtem.


Két napja pettingeltünk a Kedvesemmel (le még nem feküdtünk). A ciklusom 34. napján történt, de még nem jött meg akkor, viszont éreztem már napok óta,hogy hamarosan meg fog, a szokásos kellemetlen tünetekkel együtt. Nekem sokszor ingadozik, s a múlt héten beteg voltam, attól is késhet. Tegnap még szintén éreztem ezt a menstruáció előtti fájást, görcsöt, ami szokott lenni, de ma szinte semmit nem érzek, mintha nem is előtte állnék. Igaz az is, hogy sokszor a menstruációmat megelőző nap tünetmentes, és utána jön meg (sokszor nagyon fáj az 1. nap).

Ma is lehet elvileg erről szó, de nagyon megijedtem, hátha terhes vagyok...


A pettingelésnél a barátom nem ment el, bár tudom az előváladék is tartalmazhat már hímivarsejteket. Mindig vigyázok, ne érjek utána magamhoz, de most elfelejtettem, és volt egy pillanat, de akkor sem a hüvelyembe, max a csiklómig, talán addig se, de hát nem annyira figyeltem erre. Ez előtt utoljára múlt hónapban voltunk így együtt (pettingelni) akkor a menzeszem 5. és 6. napján, illetve még az akkori menzeszem előtt.


Én józan ésszel úgy gondolom nem lehetek ettől terhes, talán holnap megjön, de most nagyon megijedtem.

Aki tud hozzászólni kérem segítsen!


2011. nov. 25. 16:25
 1/7 Virág6 ***** válasza:
Biztos hogy nem vagy az.Talán az idegeskedéstől,meg amúgy is késhet.100%-ék hogy nem vagy az.
2011. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztosan nem vagy terhes.
2011. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok, nagyon köszönöm Nektek a válaszokat, meg hogy ilyen gyorsan írtatok.

A stressztől tényleg lehet... de nagyon megijedtem, most kicsit megnyugtattatok, de még mindig nem vagyok teljesen nyugodt... remélem hogy igazatok van, és nem vagyok valami extrém kivétel...!!!! szorítsatok!! köszönöm tényleg.

2011. nov. 25. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem sem vagy az
2011. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi biztos, hogy nem vagy az. :D Nekem is szokott ilyen lenni, hogy pár napig érzem, hogy megfog jönni aztán meg késik pár napot. Ha még stresszelsz rajta akkor még eltolódhat szóval nyugodj meg. :D
2011. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezer százalék hogy nem vagy az, kivéve, ha megszállt a szentlélek, de azt nem hinném :)
2011. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi mindenkinek, tényleg megjött! megnyugodtam, mert tényleg mindig nagyon vigyázunk, csak most azért megijedtem. köszi :)
2011. nov. 27. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!