Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal szexeltünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szexeltünk védekezés nélkül. Illetve de védekeztünk a megszakításos módszerrel. Menzeszem 4nap múlva megjött. Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
Illetve de védekeztünk a megszakításos módszerrel. Az aktus péntek este-szombat hajnalba történt és kedden megjött a menzeszem. A terhességet kizárhatom vagy túl rövid idő telt el az aktus és a menstruálás között ezért ez a menstruáció még nem zárja ki a dolgot?
2011. nov. 30. 01:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen
2011. nov. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
ha annyira nagy lány voltál h ész nélkül kefélsz akkor legyél nagy lány és olvass utána
2011. nov. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Igen, lehetséges így is.

Elég kicsi az esély... ha megszületik, hívjad Kis Esélynek.


Az ilyenek szaporodnak... a normális emberek meg nem mernek gyereket vállalni.

2011. nov. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy én még sosem estem teherbe a megszakításos módszertől pedig lassan 2 éve így " védekezünk",ha normálisan csinálja a pasi nem lehet baj... a gumi szar, a tabletta káros... ennyi
2011. nov. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a megszakítás nem védekezési mód.

aki 2 év alatt nem esik így teherbe vagy marha szerencsés, vagy az egyik fél meddő.

és azt sem értem hogy az ilyen kérdéseket miért az aktus után kell feltenni, nem gondolod hogy már késő?

2011. nov. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 macintosh ***** válasza:
66%
Én a feleségemmel 12 éve a megszakításos módszert használjuk! 5 évig nem esett teherbe, viszont amikor gyereket akartunk és elmentem benne azonnal terhes lett és született egy gyünyörû kislányunk aki most volt 7 éves. Azóta is így védekezünk és semmi probléma nem volt! kop-kop-kop. Sok múlik azon, hogy az adott pillanatban a pasi észnél legyen, én már nagyon megszoktam és ügyes vagyok! :) Nem mondom, néha hiányzik, hogy elmenjek benne, de inkább ez mint a gumi, mert az borzasztó gyógyszert meg nem szedhet és tényleg káros. Nagyon fontos: a rutin megszerzése és a betegségek elkerülése miatt csak állandó partnerrel ajánlom!!!
2011. nov. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Még lehetsz terhes, és eljön az idő, amikor akarni is fogod. De ajánlom, ha ennyire nem érted hogy mennek ezek a dolgok, majd akkor szexelj, ha gyereket is akarsz!
2011. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
macintosh: szerintem ezt itt ne nagyon hangoztasd, mert a sok kis hülye majd el kezd így védekezni nem olyan rutinosan mint te és születik a sok kis baba sorba!
2011. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 macintosh ***** válasza:
Nem kell nekem népszerûsíteni, hiszen nélkülem is ezt csinálta a kérdés felvetôje. Én csak azt akartam mondani, hogy lehet jól csinálni a megszakításos közösülést és pont.
2011. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 macintosh ***** válasza:
Egyébként az nem baj, ha születik a sok kisbaba sorba csak ne abortusz legyen a vége!
2011. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!