Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex után orálszex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex után orálszex? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

1., Ha felteszem a kúpot, akkor 10 percig nézzük a plafont, vagy azért már elkezdhetjük a szexet?

2., A kúp felhelyezése után működhet-e az orál szex? Tehát a párom nyaláskor nem érzi az ízét? Illetve én sem érzem a farkán a gyógyszer ízét? Vagy a nyál gyengíti a kúp hatását?

Van valakinek ebben tapasztalata?


2011. dec. 1. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
én nem csinalnam, inkabb előtte legyen oralszex.. amugy nem kell nézni a plafont, addig simán mehet az előjáték :) ti egyébként alkalmaztok még megszakitást is emellé, vagy nem? mióta hasznalod, bevált?
2011. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor mi a párommal ezt a védekezési módszert használtuk akkor simán mehetett tovább az előjáték, sőt én is helyeztem fel neki nyalás közben és simán folytattam:) Nem kell emiatt abbahagyni:) Na meg külön megszakítást se kellett használni(de lehet azt is), viszont arra nagyon kell figyelni, hogy 1 élvezés 1 tabletta, különben nem, de miután használtátátok utána már nem lesz olyan kellemes az "ízed" illetve, miután elmegy már te se fogod olyan kellemesnek érezni az ízét a szerszámának, ha kényeztetnéd...
2011. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
utolsó, nalatok nem volt megszakitás, és nem lett terhes a nő? és peteéréskor? meg a termékeny napokon?
2011. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nem lett terhes tőle, sőt megszakításkor sem fordult ez elő, a kettő együttes alkalmazásánál meg máshova élveztem:) Mi a tabletta változatát használtuk ami akkor jó, ha nagyon nedves szokott lenni a barátnőd:)
2011. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Még nem próbáltuk ezt a módszert, ezért tettem fel a kérdést! :)

Köszönöm a választ a fiatalembertől :)

2011. dec. 1. 17:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi évekig használtuk, nem lettem terhes. Mi úgy csináltuk, hogy feltettem, aztán ment az előjáték, akár orális is. Ha nem állsz fel, nem folyik ki. De ha már járt bennem, akkor már nem csináltuk úgy, mert elég rossz az íze.

Ami gyakori probléma vele, hogy felborítja a hüvely ph-ját, és gyakran begombásodik tőle a nő. Sajnos én is sokszor jártam úgy.

2011. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Azt sajnálom, hogy rossz az íze, mert én szeretem a férfit egy aktus alatt többször a számba venni :)

2011. dec. 3. 10:41
 8/10 anonim ***** válasza:
én vok a lány.. de kösz :)
2011. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem hiszem hogy gombásodást okozna...a papírjára is az van írva hogy fertőtlenítő hatású, valamint hogy jól hat gombák és baktériumok által okozott fertőzésekben.....
2011. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Természetesen nem okoz gombásodást. Gombásodást a gombák és az immunrendszer gyengesége hoz ki, a Pharmatex nem.


Felteszed a kúpot és... 10 percig valahogy el kell töltenetek az időt az ágyban együtt. Úristen, menni fog..? ;)

Orál szex kevésbé ízletes utána, hát ez van.


Amúgy egy éve védekezem így, semmilyen kiegészítést nem használok, de fiatal korban, ha nagy baj lenne a baba, azért nem feltétlen érdemes csak erre hagyatkozni. Régebben gumival ment, mostmár nem jelentene komoly gondot a baba, így áttértem erre.

2011. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!