Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A rubophen fájdalomcsillapító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rubophen fájdalomcsillapító valamint a Sedacur gyógynövényből álló nyugtató hatásó készítmény gyengíti a Gestomix fogamzásgátló képességét? (csak 1 szemet vettem be az utóbbiból és az 1. levél 3. szeménél tartok)

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos rajta van a betegtájékoztatón.Olvasd el azokat.
2009. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mért teszik ide az ilyen kérdéseket. Menj el a dokihoz, őt tud neked biztosat mondani. Amúgy meg ott van a tájékoztató...
2009. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban kell megkérdezni, amikor megveszed ezeket (pl. rubophent), és a gyógyszerész meg tudja mondani.
2009. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tájékoztatóban baromira nincsen benne, hogy konkrétan mi csökkenti a fogamzásgátló hatást, szóval nem kell ledorongolni a kérdezőt! A kérdezőnek: ajánlom neked a www.drinfo.eum.hu oldalt, ahol meg tudod nézni az összes forgalomban lévő gyógyszer betegtájélkoztatóját és tud interakciós vizsgálatot is!!!!! Ez nagyon hasznos a gyógyszert szedőknek, én 6 évig szedtem Yadine-t, nagyon sokszor segített!


A konkrét kérdésedre az interakciós vizsgálat válasza: a Sedacurral nincs gond, nem lépnek kölcsönhatásba, a Rubophennel viszont kölcsnhatásba léphetnek. Én a helyedben egy hétig mellévédekeznék, biztos, ami biztos alapon.


Ja és még egy tanács! Fájdalomcsillapításra szedjén inkább Algflexet, az nem hat a fogamzásgátlóra!


Üdv! :)

2009. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat sokat segítettél :) és azt is h kiálltál mellettem és nem csak leordítottad a fejem mint a többiek,nem értem mért kell ilyennek lenni a másikkal... akkor ne válaszoljatok ha nem tudtok normálisan
2009. máj. 16. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!