Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nagy a valószinűsége hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagy a valószinűsége hogy teherbe esek/estem azt leghamarabb csak akkor tudom biztosra meg ha megtörténik "beágyazódás"?

Figyelt kérdés

és ha megtörtént és kiderül hogy terhes vagyok csak abortusszal tudom elvetetni??

kérlek segítsetek fontos!!


2011. dec. 6. 22:08
 1/6 anonim válasza:

Istenem dugni minden hülye képes..... De, hogy a saját testét ismerje!

Ha nem védekeztél, irány a nőgy. és az aktus után 72 órával kaphatsz egy tablettát vagy szurit.

2011. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
védekeztünk csak volt egy kis "gubanc" és megvagyok ijedve viszont 72óra eltelt
2011. dec. 6. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért olyan nagy "kérés" hogy csak azután szexeljetek, ha tisztában vagytok a védekezési módokkal + a teendőkkel ha "baleset" történik???????????????????????? -.-"


amúgy első válaszolónak igaza van... ha nem védekeztetek/baleset történt akkor az aktus után 72 óráig még van egy tabis lehetőség a "védekezésre" ... ez durva hormonokat tartalmaz szóval inkább jobban figyeljetek a védekezésre, de ha minden kötél szakad, akkor ez megoldást jelenthet...

72 óra után, illetve ha később derül ki hogy terhes vagy (pl kövi menzesznél) akkor meg abortusz... ennyi

2011. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

72óra már lejárt...tehát márcsak az abortusszal lehet megszűntetni a terhességet.


egyébként a baleset utáni 14. napon kérlek vegyél egy terhességi tesztet.(gyógyszertárban 800-1000forint körül van),amit a reggeli LEGELSŐ vizeletedből kell megcsinálnod.Elvégzed a tesztet és reménykedj,hogy negatív.

Ha már élsz nemi életet,akkor el kell mondanom, hogy szűkséges rákszűrésre és egyebek miatt ellátogatnod a NŐGYÓGYÁSZT.

Szóval bizto ami biztos alapon menj el 2hét múlva MINIMUM KÉT HÉT MÚLVA egy nőgyógyászhoz egy általnos vizsgálatra,és mond el neki,hogy félsz a terhességtől,úgyhogy vizsgáljon meg és csináljon ULTRAHANGOT.

2011. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 The Mastermind ***** válasza:

Elnézést, de:

1. Gyógyszertári terhesteszt a havi vérzés elmaradása után néhány nappal fog megbízható (kb. 90%) eredményt szolgáltatni. (A használati utasítást el kell szépen olvasni és betartani!!!)

2. Ultrahanggal néhány hetes magzat nem mutatható ki. (Csak a jegyzőkönyv kedvéért)

3. Igen, nőgyógyászhoz kell menned. Mindenképpen.

(4. ha az utolsó ciklusod vége és az aktus között kb. 2 hét telt el, akkor nagyon komoly okod van aggódni...)

2011. dec. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, hisz a beágyazódás után beszélünk terhességről, akkor ugrik meg a HCG hormon, és ezt mutatja ki a teszt. Addig hiába tesztelsz, felesleges. Igen, csak abortusszal lehet elvetetni. Ha nem biztos, hogy szeretnél abortuszt, szedj terhes vitamint, hogy egészséges baba legyen. Örökbe is lehet adni, sokan örülnének egy kisbabának. Ha már több, mint 1 hete késik a havid, beszélj a szüleiddel és a nőgyógyászoddal! És ahogy előttem is írta valaki, az ultrahang még nem mutatná ki, de van olyan laborvizsgálat, ami megbízhatóbb a gyógyszertári teszteknél. Egy abortusz több tízezer forintba kerül és csak kivételes esetekben támogatja a TB.
2011. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!