Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig kell kiegészítő védekezés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés

Holnap, szombaton fogom bevenni az utolsó szemet az 1. levélből. Már voltam együtt a barátommal védekezés nélkül valamivel 2 hét után, mivel az orvosom azt mondta, hogy nagyjából ennyit várjak. Azóta volt 1-2 beteges napom, és nem igen maradtak bennem meg a dolgok. Bár nem hánytam ki, de félek, hogy nem volt elég ideje felszívódni a gyógyszernek rendesen, mert átszaladt rajtam minden. Ez most az utolsó héten jelentkezett, azóta nem voltunk együtt, szóval ez biztos nem probléma és baj nem lesz belőle.

Most a 7 napos szünet alatt kell kiegészítő védekezés, és ha igen akkor meddig? Esetleg a 2. levél első hete alatt is? Most szedek először gyógyszert és csak szeretnék biztosra menni.

Előre is köszi a segítséget.


2011. dec. 9. 17:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és Lyndinette20-at szedek.
2011. dec. 9. 18:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem tuti ami tuti védekezzetek máshogy is. Kibírjátok ezt a kis időt és legalább tuti nem leszel terhes!
2011. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, valószínűleg ez lesz. Jobb, mint egy hónapig idegeskedni, hogy mi lesz a végén.
2011. dec. 9. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én gyógyszeremre az volt írva, az első hónapban alkalmazni kell kiegészítő védekezést. Hasmenés, hányás esetén, ha 4 órán belül következik be miután bevetted, akkor szintén. Ha ezeket veszem alapul, akkor lehet már késő, DE a lényeg, hogy én minimum 7 napig alkalmaznék kiegészítő védekezést legalább mostantól.
2011. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az enyémre az volt írva, hogy ha első naptól szedem azonnal véd, az orvos két hetet mondott. Azt megvártuk, a rosszullétem óta meg nem voltunk együtt, szóval nem hiszem hogy történhetett bármi is, de most akkor mindenképp védekezni fogunk.
2011. dec. 9. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!