Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni egy fog. Hátló tabletta szemet.15 órával később pótoltam + a normális időben. Terhesség lehet?

Figyelt kérdés
3. levél utolsó előtti szemét felejtettem el, de 15 órával később pótoltam(ez nagyon nem fér bele a 12 órába?)majd szokásos időben bevettem az aznapit is, aztán a 7 napos szünetben együtt voltunk a barátommal majd az új levél első szemét is elfelejtettem és 15 órával később vettem be madj szokásos időben az aznapit is.. és utána is szeretkeztünk..de már vigyázgatva..lehetek terhes?
2011. dec. 10. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de elég kicsi az esélye. A 12 órát nem véletlenül találták ki, de mindig vannak egyéni szórások.
2011. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Anchyka válasza:
Áhh szintem semmi bajod nem lesz! Én is sokszor felejtettem el...nyugi:)
2011. dec. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
terhes vagy, sőt a barátod is
2011. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!