Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan tudom meg, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom meg, hogy a barátnőm terhes lett-e az együttlét után?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már lefeküdni vele, de sajnos félek attól h teherbe eshet, és az életem teljesen megváltozik.Óvszerrel ha védekezünk, tudom hogy a 0hoz közelít az esélye.És szeretnék az első együttlét után biztosra menni, h nem történt semmi 'baj'.Válaszaitokat előre köszönöm.!
2011. dec. 11. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Vársz kilenc hónapot, aztán minden kiderül, és mindenki derül!


Amúgy óvszert használjatok.

2011. dec. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te még ne szexelj :D
2011. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
farka nő és elkékül a haja
2011. dec. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Terhes lett.
2011. dec. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy hónapban nem csak 7 napig fog fájni a fejed.
2011. dec. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Igazából azt tudod megállapítani, hogy sikeres volt-e a védekezés.


Ehhez ügyelni kell a helyes óvszerhasználatra (pl. kihullott szőrszálak), de ez gondolom alap. Ami nekem először nem volt egyértelmű, hogy melyik az óvszer belseje és külseje: a széle fel van hengerelve, csak az egyik irányba tud letekeredni. Ha jól megnézed, látszik amúgy (a homorú oldala legyen felül). Tövig görgesd le.

Aztán miután elmentél, finoman gyere ki. Én ekkor kicsit messzebb megyek a barátnőmtől (pl. felállok az ágy mellé), először megtörlöm (ha szárazra tudod törölni, biztos nem lyukadt ki), majd belecsomagolom egy zsebkendőbe, majd magamat is megtörlöm. Ezután alsót veszek föl és a barátnőmhöz bújok.


Ha sikertelen volt a védekezés, akkor kell a nőgyógyásztól kell kérni receptet eseményutánira (sokszor szeretkeztem már, de szerencsére sose kellett) és 72 órán belül, de lehetőleg minél hamarabb bevenni, ugyanis annál jobbak az esélyek (18 év alatt ehhez szerintem szülő kellhet).


Egyébként nagyon sok esetben ennek hiányában se lesz baba (l. gyermektelen párok, akik évekig próbálkoznak), de a sorsot nem érdemes kísérteni!


Amúgy egy jó tanács: beszélgessetek az érzéseitekről, arról, hogy ő is készen áll rá. És legyetek spontának, és érezzétek jól magatok! Elsőre szerintem csak pettingeljetek (ha tovább mentek, az se baj, csak kényeztesd sokat), hidd el, az is fantasztikus lesz! ;)

2011. dec. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

terhes lett...



és te is

2011. dec. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!