Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már ma a 7. szem gyógyszernél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már ma a 7. szem gyógyszernél tartok az első levélből és sexeltünk a pasimmal tegnap és hihetetlen orgazmusom vt. én ugy tudom h egy ilyen képes beindítani a peteérést ez igaz?

Figyelt kérdés
és ha beindítja akkor a fogamzásgátló megakadályozza?mert még a mensim 6.napján tartottam tegnap akkor múlt el.szóval ilyenkor tovább hat a fogamzásgátló ha netalántán peteérésem lett volna?és nem lesz gáz belőle ha tovább szedem simán?nem leszek terhes?
2009. máj. 17. 12:56
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és még mindig vérzek :S ilyenkor mi van?
2009. máj. 17. 13:01
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ha a beteg tájékoztató azt írta hogy, az első szemtől véd akkor nincs gáz!

Ha az orvos azt mondta hogy, várjál vele 1 hónapot és csinálj kiegészítő védekezést akkor van gáz!

2009. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem mondta az orvos.a betegtájékoztatón az van hogy 1. szemtől véd.de a továbbiakban akkor szedjem rendesen és védeni fog?
2009. máj. 17. 13:08
 4/10 anonim ***** válasza:
persze szedd rendesen nem játék ez!!!
2009. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és megint megfog jönni? :s
2009. máj. 17. 13:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőmnek, amikor elkezdte szedni a tablettát megjött a mensieje. Szinte egész hónapban volt pecsételősen.. és amikor szünetet tartott megint megjött neki. Ez attól van, hogy az első három hónapban hozzá kell szokni a szervezetednek.

Ha három hónap múlva sem áll be, akkor el kell menned a nőgyógyászhoz, mert akkor nem megfelelő Neked ez a fajta fogamzásgátló.


Ne izgulj..szerintem nem vagy terhes.. főleg ha vérzel.

2009. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen szerintem sem csak az érdekel h ettől ugyan ugy védve maradok szóva ha tovább szedem és vszinű nem vt peteérésem?mert megaladályozta a tabi?
2009. máj. 17. 13:33
 8/10 A kérdező kommentje:
és nem fogok ujra vérezni?
2009. máj. 17. 13:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azért az egy hónapot megvártam volna a helyetekben, mert így azért van valamennyi esély. Gondolj bele, ha már egy szem védene, akkor elég lenne a szex előtt bevenni belőle egyet, ami nyilvánvaló butaság.
2009. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olvass utána a fogamzásgátlóknak, vagy menj el a nőgyógyászhoz, magyarázzon el mindent, mert ahogy látom nem sok fogalmad van a dolgokról, és így könnyen hiba csúszhat be a szedésbe stb.
2009. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!