Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk! Szeretitek az anatómiail...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek az anatómiailag formált óvszert? (olyat vettem és remélem, hogy jó lesz a barátomnak is)

Figyelt kérdés
amúgy Masculan 4es
2011. dec. 22. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
szedj inkább tabit
2011. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Nekem rossz volt nagyon, haveromnak is. (külön-külön szereztük élményeink, lányokkal, nyugi :D)


Nekem speciel sokkal jobban bejött a Lifestyle Skyn.

Jobban számít az anyag minősége, mint a kialakítás.

2011. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekünk a LifeStyle katasztrófa volt :D a barátom Masculant szokott venni és most én akartam meglepni őt vele és zöldet vettem :D (mivel a bordázottak/erezettekről nem sok jót olvastam ... állítólag volt akit nagyon kidörzsölt, a pirosra meg azt írták hogy vékonyabb szóval könnyebb szakad - így maradt a zöld). Remélem, ez is jó lesz :)
2011. dec. 22. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Spermicides legyen ez a lényeg!


Én a fehér Lifestyles-ra esküszöm, az még (az egyébként 14 év alatt sosem bekövetkezett) szakadás esetén is ad némi megnyugvást.


A bordázotton meg olyan kicsi a borda, hogy max látni lehet, érezni aligha...

2011. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!