Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki szedett már Cypromixet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szedett már Cypromixet, annak mennyi idő tüntek el a pattanásai?

Figyelt kérdés
Most fogyott el az első levél,de nem látok változást.pedig nagyon ronda az arcom,és még a hasam is fáj,mintha meg akarna jönni.Talán a szervezetnek kell megszoknia,de jó lenne ha már eltünnének,mert már nagyon idegesítenek! köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 22. 17:30
 1/4 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Bármilyen készítményt használsz nincs garancia, hogy hatásos.

Érdemes szakorvossal konzultálni mielőtt bármit használni kezdenél.

Ő biztosabban meg tudja mondani, hogy mit alkalmazz a bőrproblémádra.

2011. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az orvos mondta hogy ez jó lesz,meg minden.De azért köszönöm a választ,még reménykedek!
2011. dec. 23. 16:58
 3/4 anonim válasza:
Nekem kellett pár hónap, mire látványos lett a változás. Most 3 éve szedem, szebb a bőröm, mint előtte, de azért még most is elő szokott jönni egy-két pattanás. Szerintem egy kicsit legyél türelmesebb, és adj neki időt.:)
2012. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát már a második levélnél tartok,de mintha több előjött volna:S Tudom hogy türelem,de az nekem nincs:) Meg már 21 éves vagyok....és mindig voltak pattanásaim,csak már jó lenne ha eltűnnének.Meg a szervezetemnek is hozzá kell szoknia.Köszi a választ!
2012. jan. 4. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!