Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta szedés után kb. mire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta szedés után kb. mire lehet számítani, hogy mikor jön meg? Amikor teljesen elmúlik a vérzés, csak utána épül fel a nyálkahártya vagy kb. ugyan arra a napra várható mint ha tablettát szedtem volna?

Figyelt kérdés
Most hagytam abba a tablettát,egyrészt azért mert most tartok a 3. hónapnál kb. hogy folyamatosan vérzek tőle másrészt kijöttek rajtam a stroke előjelei. Tabletta mellett rögtön megjött újból amint elfogyott, még akkor is ha egész hónapban véreztem és max. csak 3-4 nap volt a 2 vérzés között.De ugye az azért volt mert nem kapta a szervezetem tovább a hormont. Most ha végigvéreznék egy hónapot akkor ugyanakkor jönne meg mintha tablettát szedtem volna, vagy akkor egy darabig nem kell rá számítanom ? Fontos lenne!! Köszönöm
2009. máj. 19. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

stroke előjelei? ezt kifejtenéd egy kicsit? érdekelne!

amúgy ez egyéntől függ hogy mikor jön meg, ezt is meg kell szoknia a szervezetednek, hogy abbahagytad, mint hogy azt is, hogy elkezdet szedni. Egyik ismerősömnek rá már 2 hétre megjött, másiknak kimaradt 2 hónapot is. Várd ki :)

2009. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már a 4. levélnél jártam és végig hányingerem volt, szédültem, de főleg az utóbbi időben gyakoribb lett és erőteljesebb. Tegnap részben elment a látásom, amikor előre néztem nem láttam a jobb oldalt.Szerencsére az visszajött.Erős fejfájásom van, amikor nagyobb mozdulatot teszek vagy lehajolok valamiért akkor belehasít egy pontban a fájdalom. Nagyon rossz.


Tudom,hogy mindenkinél változó,mégis érdekelt volna,ha valaki esetleg tudja ,hogy már menstruáció közben vagy csak utána tud az új méhnyálkahártya fejlődni mert 2 hét múlva elutazom aztán meg 1 évesek leszünk a párommal és a hétvégét együtt szeretnénk tölteni , elviekben ha normális lenne a menstruációm ( ami nem az eset) akkor kb. akkor jönne meg és csak 2-3 nappal kellene eltolni.De ha addig nem is tud kifejlődni akkor meg nem kell izgulnom.

2009. máj. 19. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Van akinek fél évig nem jön meg, vki össze vissza vérzik. Változó.
2009. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!