Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam a fogamzásgátlót....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagytam a fogamzásgátlót. Mikor lehet peteérésem?

Figyelt kérdés
Február 26. án hagytam abba. Március elsején meg is jött a mensim. Viszont olyan 15.e körül éreztem mindkét petefészkemet hogy fájt, szúrt, nyomot.. Kb két napig. Együtt voltam a barátommal kétnaponta. Most 25 és 26.a körül mensis érzéseim vannak, de enyhék, és el is múlt, és nem jött meg. Most mi lehet? Tesztet csináltam a 27. napon. Negatív. köszi a válaszokat.
2008. márc. 28. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem amikor szúrt a petefészked akkor volt peteérésed,és sztem ismételd meg a tesztet,mert lehet korai volt,sok sikert!!
2008. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tesztek 10 napos terhességet mutatnak ki általában. Sztem attól is fájhatott, hogy most, hogy abbahagytad a fog.gátlót változnak "bent" a dolgok.
2008. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg már az első hónapban lehet baba! de az nem olyan könnyen jön össze föleg fogamzásátló után de persze elöfordulhat! ha nincs baba ne ijedj meg probálkozatok és mjd sikerül!

sok sikert!

2008. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

álatlában a mensis érzések ugyanolyanok mint a terhesség jelei! nem tom mit értessz mensis érzések alatt de a mell feszülés pl tipikussan mind2!

csinálj pár nap mulva még 1 tesztet mert kb 2 hetes magzatot mutat ki(attól függ h milyen)

2008. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!