Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az baj ha egy gumiba kétszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha egy gumiba kétszer megyek el?

Figyelt kérdés
Abból akadhat valami probléma,ha én egy gumiba kétszer megyek el?Az első után még tovább csinálom,a második után hagyomk abba!
2008. márc. 28. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

De jó neked, hogy kétszer egymás után is feláll! :))

Viccet félretéve, hogy érted? Amikor először elmész és nem lankad le és úgy a köv. ? Vagy van egy kis pihenő? Mert ez utóbbi esetben szerintem elég nagy baj, ha nem húzol új gumit!

2008. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát..az úgy van hogy elmegyek pl 2 perc után...és hálistennek, éppolyan merev maradok,nincs pihi,észrevétlenül folytatom és igy birom még akát 10 percig is,amikor ujra elmegyek és befejezzük.Remélem érted!Köszi a választ!
2008. márc. 28. 19:08
 3/11 anonim válasza:
100%
Hűha!! Nem semmi komoly 12 perc!!!!A barátnőd is elmegy legalább egyszer ezalatt a hosszú aktus alatt??A kérdésedre válaszolva:cseréld le a gumit,mert ha "tele "van könnyebben elszakad,és hiába használtad.
2008. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Így nem lehet belőle baj. Ha nem lankad le és nem csúszik le az óvszer, akkor nincs baj :-)
2008. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
HÁtm barátnőmmel két hete feküdtem le először...vele még nem sikerült,de mással már többször előfordult:)
2008. márc. 28. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Igenis baj,elárulom.Ha telemegy a spermazsák,akkor bizony kiszakadhat!Mindíg cseréljetek újjat!!!!!Nem véletlenül van 3as csomagolásban a legkissebb kiszerelés.. :) Ne sajnáljátok óvszerre a pénzt,mert ha kiszakad/lecsúszik,vagy bármi probléma akad,a legolcsóbb megoldás a 72órás tabletta marad,ami olyan 5000ft körül van (Rigesoft 4322ft,tapasztalat,sajnos :( ),az abortusz pedig ha elrontják,meddővé tehet,az meg 30 000ft. (Ha rászorulú vagy,akkor csak 13 000ft.(M?ásoduncsitesómnak volt,és segéllyel volt annyi,barátom édesanyjának is volt,neki segély nélkül 43 000ft volt!).Szóval inkább 500ft óvszerre,mint a többi,vagy ne adj Istzen,meg kelljen szülni a kicsit.Azt ajánlom,hogy ne sajnáljátok,és igenis cserelj újjat!Üdv.:C@lypso
2008. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát itt a pénz hálistennek nem lényeges,mert nem vagyok 17 éves létemre olyan anyagi helyzetbe hogy ne engedjem meg magamnak az uj ovszereket...csak attol félek,ha elöször elmegyek,lehuzom a gumit huzok fel ujat és egyböl csinálom,akkor egy spermasejt megragad az uj gumin és már sajnos attol is teherbe eshet.Én igytudom,de sztem helyesen!Az óvszersajnálásra pedig visszatérve,nemhogy nem sajnálom,de olcsót nemis bírok felhuzni...szoktam látni, hogy 500 ft a 10 db..nahát olyat soha!3 dbosat szoktam vennni,de az több mint 500 ft!
2008. márc. 28. 22:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a legkissebb pénzösszeget mondtam :) Akkor jól fogod csinálni,ha miután lehámoztad magadról a gumit,elmész és megmosod.Én szoktam segíteni a barátomnak,hogy ameddig ő felhúzza,addig én tartom neki a péniszén a bőrt,hogy ne csússzon le.Am én már használok Pharmatex hüvelytablettát,és ha iylen gondunk lenne,hogy ráragad egy kis sperma a gumira még mindíg ott a hüvelykúp.És gondolj bele,melyik a rosszabb:ha egy kis spermasejt lesz a barátnődba,vagy sok 1000 spermasejt? Sajna enm mind1... :(A hüvelytabletta am 1357ft...bármelyik gyógyszertárban kapható!Próbáljátok ki sztem megéri!Üdv.:Uccsó válaszadó!
2008. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi rosszul írtam,ha ráragad egy kis sperma a gumira még mindíg ott a hüvelytabletta,nem kúp :$ Am az lemaradt,hogy 3 órán át véd a tabletta...
2008. márc. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mindenképpen gumi csere!A brátommal az orgazmusa után elmegyunk "mosakodni" vagyis kéz és dáko:D igy biztos hogy nem maradnak el rakoncátlan spermiumok:)

a cserét azért is javaslom mert velem történt már olyan hogy kifolyta a gumiból a farok tövénél ! nem tudom lehet hibás volt de azóta valahogy félek a gumitól!

2008. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!