Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem láttam a hímivarsejt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem láttam a hímivarsejtjeimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap este végeztem/tünk egy kis kísérletet az egyik lánybarátommal. Az ejakulátumom térfogatát akartuk vizsgálni, és megnézni a kisfickók mozgását stb.


A gond az volt, hogy mikroszkóp alatt nem láttam egy hímivarsejtet sem, pedig elvileg 600× nagyítást is tudott a készülék. Lehetséges, hogy impotens lennék..?

Vagy csak a mikroszkóp volt gagyi?


2011. dec. 31. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
1500forintos mikroszkóp volt az amit még 2005be lehetett kapni a Tesco-ba ?:DD nekem abból volt 2 is XD
2011. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Húú nem tudom hogy hol vették és hogy mennyiért. Van benne egy 0.6W -os izzó, azzal lehet alulról megvilágítani a mintát. 2db ceruza elemről megy a kislámpa. A lámpa és az üveglapka (amire az anyagot teszed) között van egy tárcsa, el tudod forgatni. Vannak benne fény-szűkítők, és színszűrők.


3 tárgylencséje van, és fent a szemlencsét (vagyis ami alatta van eggyel) lehet fentebb lentebb tekerni.


Kedves első válaszoló, kérlek fotózd le a tiédet, és meg tudom mondani hogy olyan van-e a csajnak vagy nem.

2011. dec. 31. 16:51
 3/9 anonim ***** válasza:
[link] ilyen az én mikroskopom
2011. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem értek a mikroszkophoz és a spermákhoz sem viszont az tuti hogy nem az az impotencia ha nem látod a "kicsiket" hanem ha fel se áll. mivel te elélveztél ezért turira nem vagy impotens.olyan amugy van hogy kevés sejtet tartalmaz azt hiszem (ilyenkor nehezen eshet teherbe a nö)de hogy semmit..azt kizártnak tartom.
2011. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A probléma a következő volt, sz@r mikroszkóppal próbáltatok FESTÉS VAGY EGYÉB SPECIÁLIS ELJÁRÁS nélkül meglátni egy amúgy is apró átlátszó sejtet.....
2011. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg terméketlen vagy, nem impotens. :) Amúgy ha olyanod van mint 57%osnak, akkor a mikroszkóp a gagyi. :D
2011. dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, olyan mikroszkóppal próbáltam, amit az első válaszoló linkelt. Amúgy a negyedik válaszoló rosszul tudja, mert az impotenst nem arra mondják akinek nem áll fel, hanem aki terméketlen. Akinek nem áll fel, annak simán "csak" merevedési gondjai vannak.


Amúgy köszönöm a válaszokat. Szerintem festés nem kellene hozzá, a körvonalukat úgy is meg kéne látni, hiszen a sejteknek más a törésmutatójuk (fizika-->fénytan), mint a folyékony közegnek, ahol vannak.


A pontok mennek. Még az első válaszolót szeretném arra kérni, hogy vizsgálja meg ő is az övéit mikroszkóp alatt, hogy lát-e belőlük valamit.

2012. jan. 1. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:

"Impotencia (lat. erőtlenség, képtelenség, gyengeség) a hétköznapi nyelvhasználatban az, ha egy férfi erekcióra képtelen."


magyarul merevedési zavar.

vagyis, jol irtam :)))


a 4.válaszoló

2012. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy spermium feje 5 mikrométer, összekötő tagja 5, farka pedig kb. 40. Ebből a fej részt lehetne látni (talán). De ha még a teljes 50 mikrométeres hosszát gondolnád is: ez ugye 50 milliomodméter. Vagyis 50 milliméter EZREDRÉSZE. Ha ezt hatszázszorosra nagyítod, még bőven semmit nem látsz belőle.
2012. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!